Phoenix Suns(9-17) Toronto Raptors (15-7) 113:126

Devin Booker – 19 PTS, 5 REB, 8 AST, 2 STL, 1 BLK
Kyle Lowry – 20 PTS, 6 REB, 10 AST, 2 STL

• 20-10-6 Lowry’ego, 20-8-7 DeRozana pomogło Toronto poprawić rekord u siebie na 9-1 (najlepszy w NBA), to 4 wygrana z rzędu Raptors
  • Booker zszedł z kontuzją lewego przywodziciela w końcówce 4 kwarty
  • Lowry jest rekordzistą w łapaniu przeciwników na faule w ataku(„charges”), w spotkaniu miał 2 takie akcje, w sezonie 17, sam ma ich więcej niż 17 drużyn w NBA

Russell Westbrook – 34 PTS, 13 REB, 14 AST, 1 STL, 1 BLK

• OKC wygrali nie tylko dzięki 7(było 8 ale mu zabrali ostatnie bo jednak nie zabrał jednej piłki) w sezonie TD Russella, ale dużo im w tym pomogła gra Adamsa, w tej serii 3 wygranych miał on średnio 22 pkt, 8.3 reb i rzucił 28-34 z gry.
  • W pierwszej połowie Westbrook i Anthony trafili 3-13 Fg w sumie na szczęście dla Thunder w 4 części mieli 12-21. George i Anthony zdobyli 19 punktów z 35 w tej części, Russ miał 6 pkt, 5 reb i 4 ast.
  • Jazz zostali zatrzymani w ostatniej kwarcie na 30% z gry, w spotkaniu przegrali zbiórkę 46-35.

Damian Lillard – 30 PTS, 8 REB, 9 AST

• Po wczorajszym laniu Wizards dzięki rekordowej w karierze zdobyczy Beala zmazali plamę na honorze. 21 celnych trafień z gry to też jego najlepszy wynik. Lillard miał prawie Triple-double, ale nie uchronił swojej drużyny przed 3 porażką z kolei.
  • Wizards prowadzili 51-37 do przerwy, w 3 kwarcie było już 61-38, a Blazers nie zbliżyli się już na mniej niż 9 punktów.
  • Nurkic zszedł z kontuzją kostki w 4 kwarcie, prześwietlenie nie wykazało na razie nic poważnego.

• McCollum – 14 Pts, 6-16 Fg, 6 Reb, 3 Ast, 37 Min

Lubisz naszą pracę? Wspieraj nas na Patronite.pl!

Komentarze do wpisu: “Wyniki i Statystyki dzień #48 – Westbrook miał Triple-double – OKC wygrali z Jazz, Beal eksplodował z 51 punktami i Wizards wygrali w Portland

1. to było 7 TripleDouble Westbrooka – ostatnie z meczu przeciwko Spurs mu anulowali (1 ze zbiórek przyznali na konto Abrinesa)

1. Właśnie się zastawiałem czemu jest raz tak a tak, na Bref ma 8, na ESPN 7

2. Własnie widzę, ze zmienili na Bref na 7 :P

2. Panowie, gdzie oglądacie skróty meczów? Chodzi o te krótkie skróty 2-3 minutowe, nie o full game highlights 9-minutowe. Na nba.com nie mogę oglądać tych krótkich skrótów, nie działają mi.

1. chyba najlepsza strona to espn.com/nba/. Sa wyniki, staty, no i 2-3min skroty meczow. Nba.com tak sie popsula od zeszlego roku ze wogole przestalem tam zagladac. Google tez ma podsumowania (przynajmniej wersja amerykanska) i linkuje do filmikow na YT.

2. Jak się uda bo nie wiem czy jest możliwość wstawienia filmów z ESPN do wpisu to będą automatycznie w każdym telegramie, sprawdzę to w weekend, na pewno linki będzie się dało wstawić

3. @Michał Wróblewski. Dzieki, byloby bardzo fajnie miec krotkie filmowe podsumowania.

4. Też bym się ucieszył z tych krótkich highlightsów w telegramie :)