LA Clippers(5-10) Charlotte Hornets (6-9) 87:102

• 8 porażka z rzędu Clippers
  • w 4 kwarcie tylko 6-20 FG i 5 strat drużyny, a przegrywali tylko 73-71
  • trafiali tylko 8-29 (27.6%) 3FG
  • Griffin – 19 PTS, 6-17 FG, 2-5 3FG, 8 REB, 4 AST, 3 TO, ostatnie 5 spotkań tylko 33.6 % z gry i 27.8% za 3 punkty
  • Rivers – 9 PTS, 3-14 FG, 1-6 3FG, 4 REB, 3 AST, 3 TO, ostatnie 5 spotkań tylko 24-74 FG(32.4 %)
  • Jordan – 10 PTS, 4-5 FG, 14 REB, 2 BLK, 3 TO – 8 DD w sezonie
  • W Johnson – 9 PTS, 4-11 FG, 1-4 3FG, 5 REB, 2 BLK
  • Lou Williams – 25 PTS, 10-17 FG, 2-6 3FG, 4 AST, 4 TO – najmocniejszy punkt drużyny ostatnio
  • koniec serii 6 porażek
  • Walker – 26 PTS, 8-17 FG, 6-9 3FG, 6 AST – zagrał pomimo zwichniętego nadgarstka, trafił 11-17 3FG w ostatnich 2 spotkaniach
  • Howard – 16 PTS, 7-10 FG, 16 REB, 2 STL, 3 TO – popisał się podaniem do swojego trenera, 4 w sezonie 15-15 i 247 w karierze, w historii tylko Wilt Chamberlain (385) i Jerry Lucas(250) mieli więcej taki spotkań

• to najwyższa w historii porażka u siebie drużyny Magic
  • Orlando przegrali cztery razy z rzędu i mają 6-8 ostatnio, po dobrym starcie sezonu Magic nie trafiają trójek (dziś 8-29), brak im rytmu i słabo grają w defensywie

• GSW nie potrafi grać na 100% od początku, musieli odrobić 22 punkty straty po 1 połowie
  • 47 punktów stracone pierwszej kwarcie to było najwięcej straconych punktów w każdej części, od kiedy Portland stracili 48 w czwartej kwarcie 14 listopada 1992 roku
  • West – 14 PTS, 7-8 FG, 0-1 3FG, 7 REB – kolejny bardzo dobry występ z ławki, w sezonie ma 47-67 fg – aż 70%, i 3-5 za 3 punkty
  • fani Filadelfii czekali nieco ponad 20 lat, aby zobaczyć, jak czterech graczy Sixers zdobywa 20 lub więcej punktów w tej samej grze, ostatnio to byli Jerry Stackhouse (34), Allen Iverson (27), Mark Davis (24) and Clarence Weatherspoon (21) w 1997 roku

• Brogdon – 4 PTS, 2-9 FG, 0-3 3FG
  • Jason Terry – 2 PTS, 1-1 FG, 1 BLK zagrał ostatnie kilka minut dla Milwaukee i dostał owację na stojąco od kibiców. 40-letni Terry grał w Dallas od 2004 do 2012 roku
  • tylko 13 asyst jako drużyna mieli Bucks, Mavs aż 27
  • 19 celnych trójek to wyrównany rekord Mavs (19-38 50%)
  • Matthews – 22 PTS, 8-14 FG, 6-8 3FG, 8 AST, 2 STL – rekord sezonu w punktach, 22 raz trafił minimum 6 trójek, pierwszy zawodnik w historii Mavs z 6 trójkami i 8 asystami

• Turner – 6 PTS, 1-3 FG, 4 REB – 17 mln $ za sezon

Lubisz naszą pracę? Wspieraj nas na Patronite.pl!

Komentarze do wpisu: “Wyniki i Statystyki dzień #33 – mistrzowie lepsi od 76ers, Clippers przegrali po raz 8 z kolei, Magic przegrali 40 punktami z Jazz

1. Zwycięstwo Warriors strasznie zabolało „naszego popa”. Wyluzuj chłopie bo nam tu „zejdziesz” na zawał. Lubię czytać Twoje komentarze, więc byłoby mi przykro ;-D

1. Popa chyba bardziej cieszą porażki Warriors niż zwyciestwa Spurs. Przynajmniej wesoło jest :)

2. 76ers jeszcze brakuje doświadczenia. Szkoda tej porażki, ale z drugiej strony łatwość z jaką Warriors przejmują kontrolę nad spotkaniem imponująca. Jeżeli położą nawet 3 kwarty, to i tak w tej jednej mogą tak docisnąć, że 15-18 punktów praktycznie nic nie znaczy.

3. Zabolało roztrwonienie wygranego meczu, to się zdarza, aż dziwne że Brown nie nakazał uspokojenia gry, 76’s masa niepotrzebnych szybkich decyzji, totalnie głupia przegrana powodowana nieracjonalnym strachem po wrzuceniu 74 punktów w 2 kwartach, młodziki się zapaliły, z Warriors nie idzie się na wymianę

komentowałem na bieżąco bo rzadko się widzi 47 punktów w 1 kwarcie przeciwko broniącym tytułu