Pierwsza piątka: Trey Burke znalazł swoje miejsce

Były już zawodnik Utah Jazz i Washington Wizards podpisał kontrakt z New York Knicks. W tym momencie skład ekipy z MSG to aż 20 zawodników zatem sternicy Knicks będą musieli zrezygnować z jednego z gwarantowanych kontraktów.

Od przyszłego sezonu Burke będzie musiał rywalizować o miejsce w składzie z Jarrettem Jackem i Ramonem Sessionsem. 24-latek był jednym z wielu zawodników szukających pracy podczas tegorocznego offseasonu. Na jego szczęście, Knicks wyszli w jego stronę i dzięki temu znów będzie mógł zagrać u boku swojego byłego partnera jeszcze z gry na Uniwersytecie MichiganTimem Hardawayem Jr.

Znamy długość pauzy Rondo

Ze źródeł prosto z Nowego Orleanu wiemy, że weteran Rajon Rondo będzie musiał opuścić od 4 do 6 tygodni by w pełni wyleczyć mięśnie rdzenia kręgowego. Przypomnijmy, że krótko po spotkaniu przeciwko OKC trafił do szpitala w Philadelphii gdzie od razu czekała go operacja.

Sheldon Mac opuści cały sezon?

Bardzo złe wiadomości z Waszyngtonu. Przypuszczenia sztabu medycznego niestety się potwierdziły i wynika z nich, że Mac będzie musiał poddać się operacji w związku z zerwaniem ścięgna Achillesa. Rehabilitacja przy tego typu kontuzji może wynosić od 6 do 8 miesięcy. Życzymy mu dużo cierpliwości.

Batum nie potrzebuje operacji

Kilka dni temu pisaliśmy, że 28-letni Francuz może nie zagrać już w tym roku z powodu urazu łokcia. Jednak specjalista z Dallas stwierdził, że Nic nie potrzebuje operacji. Hornets potwierdzili, że Francuza czeka maksymalnie 6 do 8 tygodni przerwy.

Mirotic skręcił kostkę

Do całej sytuacji doszło podczas wczorajszego spotkania przeciwko Cleveland Cavaliers. Pod nieobecność 3-Koli na boisku przebywał Lauri Markkanen i zagrał fantastyczne zawody. Wracając do samego Czarnogórca, uraz nie jest zbyt poważny, ale trenerzy Byków woleli dmuchać na zimne i Mirotic już na boisko nie powrócił. Gorsza natomiast jest kontuzja innego Byka, Krisa Dunna który opuści kilka tygodni z powodu złamanego palca.

Lubisz naszą pracę? Wspieraj nas na Patronite.pl!

Damian Wełna

Dwudziestolatek zakochany po uszy w NBA, do tego student dziennikarstwa. Zainteresowanie tą ligą rozpoczęło się z otrzymaniem nowego komputera w 2008 roku. Nie wiedzieć czemu na tym urządzeniu zamiast FIFY była zainstalowana nowa wersja gry NBA od 2K, najwidoczniej ktoś "z góry" kazał mi zmienić obiekt kultu sportowego. Wierny kibic Chicago Bulls. Bezapelacyjne najlepszy koszykarz - Michael Jordan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *