Pierwsza piątka: Trey Burke znalazł swoje miejsce

Były już zawodnik Utah Jazz i Washington Wizards podpisał kontrakt z New York Knicks. W tym momencie skład ekipy z MSG to aż 20 zawodników zatem sternicy Knicks będą musieli zrezygnować z jednego z gwarantowanych kontraktów.

Od przyszłego sezonu Burke będzie musiał rywalizować o miejsce w składzie z Jarrettem Jackem i Ramonem Sessionsem. 24-latek był jednym z wielu zawodników szukających pracy podczas tegorocznego offseasonu. Na jego szczęście, Knicks wyszli w jego stronę i dzięki temu znów będzie mógł zagrać u boku swojego byłego partnera jeszcze z gry na Uniwersytecie MichiganTimem Hardawayem Jr.

Znamy długość pauzy Rondo

Ze źródeł prosto z Nowego Orleanu wiemy, że weteran Rajon Rondo będzie musiał opuścić od 4 do 6 tygodni by w pełni wyleczyć mięśnie rdzenia kręgowego. Przypomnijmy, że krótko po spotkaniu przeciwko OKC trafił do szpitala w Philadelphii gdzie od razu czekała go operacja.

Sheldon Mac opuści cały sezon?

Bardzo złe wiadomości z Waszyngtonu. Przypuszczenia sztabu medycznego niestety się potwierdziły i wynika z nich, że Mac będzie musiał poddać się operacji w związku z zerwaniem ścięgna Achillesa. Rehabilitacja przy tego typu kontuzji może wynosić od 6 do 8 miesięcy. Życzymy mu dużo cierpliwości.

Batum nie potrzebuje operacji

Kilka dni temu pisaliśmy, że 28-letni Francuz może nie zagrać już w tym roku z powodu urazu łokcia. Jednak specjalista z Dallas stwierdził, że Nic nie potrzebuje operacji. Hornets potwierdzili, że Francuza czeka maksymalnie 6 do 8 tygodni przerwy.

Mirotic skręcił kostkę

Do całej sytuacji doszło podczas wczorajszego spotkania przeciwko Cleveland Cavaliers. Pod nieobecność 3-Koli na boisku przebywał Lauri Markkanen i zagrał fantastyczne zawody. Wracając do samego Czarnogórca, uraz nie jest zbyt poważny, ale trenerzy Byków woleli dmuchać na zimne i Mirotic już na boisko nie powrócił. Gorsza natomiast jest kontuzja innego Byka, Krisa Dunna który opuści kilka tygodni z powodu złamanego palca.

Lubisz naszą pracę? Wspieraj nas na Patronite.pl!