Enbiej Insider: powrót Middletona, ruchy kadrowe Warriors i Hornets

Varejao out, Weber in

Golden State Warriors zwolnili Andersona Varejao, w jego miejsce zatrudniając rozgrywającego Briante Webera na dziesięciodniowy kontrakt. Weber w poprzednim sezonie bronił barw Memphis Grizzlies oraz Miami Heat, w tym sezonie reprezentując barwy filii tych drugich. Był on wyróżniającą się postacią Sioux Falls, notując linijkę 21/6/8 oraz dodając do tego 3.8 przechwytu na spotkanie.
[Adrian Wojnarowski/The Vertical]

Roszady w Hornets

Po niedawnej wymianie z Bucks oraz kontuzji Ramona Sessionsa Charlotte Hornets zatrudnili rozgrywającego Raya McColluma oraz centra Mike’a Tobeya na dziesięciodniowe kontrakty. McCollum w poprzednim sezonie grał w barwach Grizzlies oraz Spurs, Tobey z kolei to niewybrany w drafcie debiutant, który grał dla Hornets podczas ligi letniej.
[Shams Charania/The Vertical]

Malone zaprzecza

Trener Denver Nuggets zaprzeczył, jakoby Wilson Chandler domagał się wymiany, a zespół aktywnie handlował Emmanuelem Mudiayem. Chandler miał wyrazić chęć bycia wymienionym z racji niezadowolenia ze swojej roli w zespole. Mike Malone nazwał te doniesienia „zwykłym szumem”.
[ESPN]

Powrót Middletona

Khris Middleton w rozmowie z Jimem Paschke i Marquesem Johnsonem z FSW powiedział, iż w środę 8 lutego przeciwko Heat rozegra swój pierwszy mecz w sezonie.