Wrzuta dnia : sam Love i jego pierwsza kwarta

kevin loveAż 34 punkty wrzucił podczas pierwszej kwarty starcia Cavs z Blazers (137-125) sam Kevin Love. 34 punkty w kwarcie #1 to nowy rekord NBA, ale rekord jednej kwarty z 37 pkt nadal nalezy do Klay’a Thompsona. Kevin tym spotkaniem ustanowił swój rekord kariery jeśli chodzi o ilość celnych trójek – 8 przy 12 próbach.

Całe spotkanie Love zakończył z 40 punktami i do wyrównania najlepszego punktowego osiągnięcia zabrakło mu 11 oczek (przeciwko Thunder, przy trzech dogrywkach).

W tym samym spotkaniu, LeBron James zaliczył triple double z 31pkt-13as-10zb. Damian Lillard popisał się zdobyczami na poziomie 40pkt-11as-7zb.

Dla Mistrzów NBA, Cavs, była to 11. wygrana w sezonie. Dla Blazers druga porażka z rzędu i szósta w ostatnich dziesięciu meczach.

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia : sam Love i jego pierwsza kwarta

1. Przy tym co oglądam w wykonaniu Cavs-Warriors to ich pierwsze starcie szykuje się na pojedynek niczym Celtics-Lal w ’80.

2. Nie trudno Jamesowi nazbierać tych asyst jak Love wszystko trafia, a potem chwalą Kinga jaki to wszechstronny… buuuuuuuuu