Enbiej Insider: Dwa tygodnie przerwy Parsonsa, Goodwin zwolniony z Pelicans

 

Sep 26, 2016; Memphis, TN, USA;  Memphis Grizzlies forward Chandler Parsons (25) poses for a picture at Don Poier Media Center. Mandatory Credit: Justin Ford-USA TODAY Sports

Chandler Parsons opuści co najmniej dwa tygodnie gry z powodu stłuczenia lewego kolana. To kolejny problem z tą częścią ciała Parsonsa, który na początku sezonu rehabilitował się jeszcze po operacji przebytej w trakcie offseason. W 6 meczach tego sezonu w barwach Memphis Grizzlies 28-letni skrzydłowy zalicza średnio 7.7 punktu i 3 zbiórki na mecz w 21 minut gry.
[źródło: Tim MacMahon/ESPN]

Archie Goodwin został zwolniony przez New Orleans Pelicans i są blisko zatrudnienia Anthony’ego Browna. Były zawodnik Phoenix Suns podpisał kontrakt z Pelikanami dwa tygodnie temu, by poprawić ich sytuację kadrową przy absencjach m.in. Jrue Holidaya i Lance’a Stephensona (który został zwolniony). W trzech spotkaniach w barwach Pelicans zdobywał średnio 5 punktów w 10 minut gry. Brown w ubiegłym sezonie zagrał 29 spotkań w barwach Los Angeles Lakers i w pierwszych trzech meczach rozgrywek NBA D-League zaliczał średnio 29.3 punktu, 4.3 zbiórki i 4.3 asysty.
[źródło: oficjalna informacja drużyny]

Chris Bosh nie ustaje w poszukiwaniu możliwości swojego powrotu do gry. Tak jak dowiadywaliśmy się wcześniej, Bosh raczej nie zagra już nigdy w barwach Miami Heat, a organizacja nie chce zwolnić go przed 1. marca, bowiem jeśli zagrałby w końcówce sezonu 25 meczów w innej drużynie, wówczas jego wynagrodzenie pozostałoby w payrollu zespołu Pata Rileya.
[źródło: Gary Washburn/Boston Globe]

Steve Kerr został ukarany grzywną w wysokości 25 tysięcy dolarów za publiczne krytykowanie sędziów.


Bucks fans have no chill…