Enbiej Insider: Farmar dołącza do Kings, Celtics przez tydzień bez Crowdera

jordan farmar

Sacramento Kings podpisali kontrakt z Jordanem Farmarem. W ten sposób skład Króli liczy 16 zawodników, co jest możliwe dzięki umieszczeniu Darrena Collisona na liście zawieszonych graczy. Po zakończeniu jego kary, Kings będą ponownie zmuszeni zwolnić jednego ze swoich zawodników. Farmar uczestniczył w obozie przygotowawczym Kings, ale przegrał walkę o miejsce w składzie na sezon regularny z Ty’em Lawsonem.
[źródło: James Ham/CSN Bay Area]

Jae Crowder opuści co najmniej tydzień z powodu kontuzji skręcenia kostki. Urazu doznał w trakcie drugiej kwarty wygranego przez Boston Celtics meczu z Chicago Bulls. W trakcie jego rekonwalescencji więcej minut dostaną Gerald Green oraz debiutant Jaylen Brown, który prawdopodobnie dostanie szansę gry w pierwszej piątce.
[źródło: Scott Souza/GateHouse Media]

Ponieważ kontuzji ciągle (niestety) przybywa, zachęcamy do przeglądania stron poszczególnych drużyn, klikając w loga na bocznym panelu strony, bądź w zakładce „strony drużyn” w menu na górze strony. Każdą rotację codziennie uzupełniamy o kontuzje, przez które zawodnicy opuszczą dłuższy czas (więcej niż tydzień).

W profesjonalnej lidze baseballu MLB, Cleveland Indians prowadzili 3-1 w serii World Series (odpowiednik Finałów NBA) z Chicago Cubs. Seria zakończyła się po siedmiu meczach zwycięstwem baseballistów z Wietrznego Miasta. Kto się śmieje, ten..?