Jeremy Evans wymieniony do Pacers

Dallas Mavericks pozyskali w ostatnich dniach kilka dużych kontraktów, m.in. Harrisona Barnesa i Dirka Nowitzkiego i by zmieścić się w swoim salary, musieli oddać któregoś z zawodników. Ich wybór padł na Jeremy’ego Evansa, który za gotówkę zostanie przesłany do Indiany Pacers.

jeremy evans

Od początku offseason Dallas miało w planach pozbycie się Evansa i jego 1.2-milionowego kontraktu. 28-latek wystąpił w ostatnim sezonie w zaledwie 30 spotkaniach Mavericks, i miał minimalny wkład w drużynę, zaliczając średnio 2.4 punku (54.2% z gry) i 1.8 zbiórki. W marcu odniósł kontuzję barku, która zakończyła przedwcześnie jego sezon.

Pacers praktycznie na pewno nie będą używać Evansa jako regularnego członka rotacji, natomiast może im się przydać na pozycji niskiego skrzydłowego po odejściu Solomona Hilla.

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *