Wrzuta dnia : triple-double w dwie kwarty !

Dla chcącego nic trudnego! Russell Westbrook znów zadziwił cały koszykarski świat i nie tylko przebił Magica Johnsona w ilości triple double w jednym sezonie (ma ich dziś już 18) , ale również dokonał niemożliwego. Minionej nocy, w starciu – pożegnaniu Kobego Bryanta – przeciwko Lakers został pierwszym koszykarzem notującym triple double do przerwy, w XXI wieku !!

Russ zakończył mecz na poziomie 13 pkt – 14 as – 10 zb. Był to 37. potrójny dublet Westbrooka w karierze.

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia : triple-double w dwie kwarty !

1. Przeciw LAL nie ma rzeczy niemożliwych, tak grającej piach drużyny od lat nie było w NBA, nawet tankująca ma maksa 76 nie dorasta do pięt LAL 2016

2. Westbrook pierwszym koszykarzem z triple-double do przerwy ? Tak , ale od 1997 kiedy to Kevin Johnson (Phoenix Suns) 13 II w meczu przeciw Bostonowi dokonał tego samego. Nie dam sobie głowy uciąć czy przed KeyJeyem nie było kogoś innego ale chyba nie.

1. Żaden z przytoczonych faktów nie podważa informacji zawartej w leadzie :)

3. Z innej beczki. Ktos może sie orientuje, kiedy dokładnie zaczną się playoffs?

1. zawsze, do tej pory było to w pierwszą sobotę po zakończeniu regular season

4. Gdzie można porównać statystyki akcji and1 (dwa plus jeden) na przestrzeni lat? Mam wrażenie, że obecnie jest ich znacznie więcej niż 15-20 lat temu.

1. heh A dziwisz się? skoro gwizdają największą pierdołę teraz. Kiedyś faul to był faul a teraz ledwo przeciwnik cie draśnie i idziesz na linię.
      ps.Kiedyś wogóle flopy istniały?

5. Czasem obrońca machnie ręką, nawet nie trafi gracza atakującego, a sędziowie gwiżdżą.