Wayne Ellington w Brooklyn Nets

Brooklyn NetsJak poinformowali na Twitterze Brooklyn Nets, doszli oni do porozumienia z Waynem Ellingtonem. W tym sezonie zarobi on 1.5 miliona dolarów, co oznacza, że Nets wykorzystali już resztę swojego mini mid-level exception.

Na początku offseason Ellington dał znać Mitchowi Kupchakowi, że najchętniej pozostałby w Los Angeles Lakers. Zainteresowani nim byli także Cavaliers, Warriors, Wizards, Spurs, Knicks i Hawks.

Nets są piątą drużyną w karierze wychowanka uczelni North Carolina (Minnesota, Memphis, Dallas i LA Lakers). Po odejściu Alana Andersona i niepewnej przyszłości Mirzy Teletovicia potrzebowali oni strzelca z dystansu i takiego dostali. Ellington w ubiegłym sezonie zaliczał najlepsze w karierze 10 punktów i 26 minut na mecz. 28-latek trafiał także 37% swoich prób zza łuku.

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *