Wrzuta dnia: 31 oczek Hardena w pierwszej połowie

Pamiętacie ostatni występ Kevina Duranta przeciwko Golden State Warriors i 30 oczek w 18 minut? Minionej nocy James Harden rzucił Portland TrailBlazers 31 punktów przed przerwą i w 19 minut. Po czym nie spoczął na laurach i dorzucił kolejne 13, by zakończyć wygraną (110-95) z Portland z 44 punktami.

Na punktowy rekord sezonu Brodacza złożyły się 14 celnych rzutów z gry przy 26 próbach ( w tym 4/9 za trzy ) oraz 12 celnych z 13 oddanych rzutów wolnych. Rockets już przed przerwą miażdżyli rywala , wygrywając 73:53.

Przypomnę, że jeszcze wczoraj przy MVP Power Ranking dyskutowaliśmy o słuszności wysokiego miejsca Jamesa na tej liście.

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia: 31 oczek Hardena w pierwszej połowie

1. Wytłumaczcie mi proszę po co wchodząc pod kosz, gość trzyma piłkę zaciśniętą przy klatce piersiowej i pcha się na siłę na obrońcę ?

1. to jest pytanie retoryczne?
      Po to by mu nie zabrali
      dla faulu lub z głupoty

2. No i wykrakałem. Liczby Hardena wielkie i to bodajże w 32 minuty,a Rakiety powróciły do top3. Gratylacje Sasoo – bitwa wygrana,ale wojna trwa;-)…

1. :):) Wojna trwa…Lillard już drugi raz nie trafi jeśli wiesz o czym mówie :) Wcale się nie zdziwie jak się spotkamy w 1 rundzie PO.

3. Trafi,trafi:P . Możliwa ta powtórka w 1. rundzie,lecz wolałbym finał WC:D