Reebok x Packer Shoes – ShaqAttaq „Official Friend Of Program”

Amerykański sneakershop Packer Shoes  znany jest ze współpracy z Reebokiem. Tym razem zabrali się za pierwszy model sygnowany nazwiskiem Shaquille’a O’Neila – ShaqAttaq. Przygotowali oni kolorystykę nazwaną  „Official Friend Of Program” – została ona zainspirowana kultowym filmem „Blue Chips” z 1994, w którym jedną z głównych roli grał Shaq.

Kolorystka bazuje na połączeniu niebieskiego z żółtym. Buty są sprzedawane w zestawie z torbą i dwiema koszulkami. Całość do kupienia na stronie Packer Shoes za $300.

sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-1 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-2 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-3 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-4 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-5 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-6 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-7 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-8 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-9 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-10 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-11 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-12 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-13 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-14 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-15 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-16 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-17 sn-select-packer-x-reebok-shaq-attaq-blue-chips-18

źródło zdjęć: SneakerNews Select