Nike Kobe 9 Elite „Detail” – dokładne zdjęcia

Jak do tej pory Kobe 9 Elite nie trafiły do Polski, ale w Stanach pojawiają się kolejne kolorystyki – jedną z nich jest „Detail”. Ta kolorystyka jest zainspirowana Michałem Aniołem i jego dziełami (konkretnie rzeźbami).

Kolorystyka bazuje na odcieniach szarości, ale w przypadku tej pary to szczegóły grają pierwsze skrzypce, a nie kolory. Na panele Hyperfuse i podeszwę naniesiono bardzo ciekawy wzór wyglądający jak szary marmur. Moim zdaniem buty wyglądają fenomenalnie – bardzo podoba mi się, że mają na sobie bardzo dużo szczegółów oraz to, że jak do tej pory nie widziałem butów z marmurowym wzorem (poza Kobe 2 z Prelude Pack – ale jest to ten sam wzór i inspiracja).

Nike Kobe 9 Elite „Detail” będą dostępne w Stanach 22 marca w cenie $225 – ciekawe czy w ogóle pojawią się w Polsce ?

źródło zdjęć: Sneakernews

sn-select-nike-kobe-9-detail-1 sn-select-nike-kobe-9-detail-2 sn-select-nike-kobe-9-detail-4 sn-select-nike-kobe-9-detail-6 sn-select-nike-kobe-9-detail-8 sn-select-nike-kobe-9-detail-9 sn-select-nike-kobe-9-detail-13 sn-select-nike-kobe-9-detail-16 sn-select-nike-kobe-9-detail-18 sn-select-nike-kobe-9-detail-19 sn-select-nike-kobe-9-detail-21 sn-select-nike-kobe-9-detail-24