Bosh i Durant graczami 9. tygodnia

Chris Bosh prowadzący Miami Heat do bilansu 3-1 podczas dziewiątego tygodnia 68. rozgrywek, wygrał rywalizację z LeBronem Jamesem, Kylem Lowry oraz Aaronem Afflalo w drodze po laur Player of the Week. Silny skrzydłowy Żaru został trzecim graczem swojej drużyny, który po LeBronie Jamesie (2x) i Dwayne’ie Wade (1x) zgarnął podobne wyróżnienie na przestrzeni obecnego sezonu.

C.B. zagrał świetną kwartę numer 2 pojedynku z L.A. Lakers, w którym łącznie zanotował 23pkt oraz 11zb, a następnie popisał się rekordowymi zdobyczami punktowymi tego sezonu – 37 – w Portland. Bosh przy drugim w tygodniu double double z 10zb zapisał na koncie game winnera i wyrywając wygraną Traperom. Średnie Chrisa oscylowały na poziomie 22.3 pkt, 8.0zb i 1.7blk.

Na Zachodzie bezkonkurencyjny, w drodze po swoje wyróżnienie Najlepszego Zawodnika Zachodu, okazał się Kevin Durant. K.D. zostawił w polu inne wyróżniające się nazwiska jak Miles Plumlee, Zach Randolph, Chris Paul, Stephen Curry, Blake Griffin i Kevin Love.

Durantula podczas trzech wygranych i bez wsparcia kontuzjowanego Russella Westbrooka zapisał na swoim koncie przeciętne 32pkt-10.7zb-5.7as. W meczach przeciwko Bobcats i Rockets zanotował dwa z rzędu double double, z wynikami co najmniej 30pkt-10zb. Skrzydłowy OKC Thunder dostał podobne wyróżnienie po raz drugi na przestrzeni bieżącego sezonu i z pewnością nie po raz ostatni.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *