NBA League Pass na sezon 2013/2014 w pigułce

NBA League PassNBA League Pass w tym roku, poza CANAL+, będzie naszym oknem na świat NBA. W nadchodzącym sezonie liga przygotowała dodatkową opcję, League Pass PREMIUM, która będzie miała do zaoferowania trochę więcej niż dotychczasowy znany nam LP.

Standardowy NBA League Pass będzie miał:

– możliwość opłaty jednorazowej:

za cały sezon – 149.99$ (przelicznik na 18.09.2013 – 483 zł)
co miesiąc – 13.99$ (przelicznik na 18.09.2013 – 45,12 zł)

– mecze z dwóch sezonów do obejrzenia – co oznacza, że oprócz nadchodzącego sezonu, będziemy mogli się cofnąć do spotkań z poprzedniego sezonu.

League Pass Premium, oprócz wymienionych wyżej opcji, będzie posiadał:

– dodatkową zawartość związaną z NBA – filmy dokumentalne, programy w studio NBA (Open Court, itp.)

– NBA TV Live – czyli wszystkie skróty, highlighty, konferencje prasowe i wydarzenia transmitowane na żywo i nie tylko

– Home/Away announcers – pierwszy raz w historii NBA LP będziemy mogli wybrać komentatorów meczu, więc jeśli Lakers grają w Bostonie, a nie przepadamy za komentarzem Tommy’ego Heinsohna, możemy wybrać komentarz z LA.

Za opcję Premium zapłacimy trochę wiecej. Cały sezon będzie kosztował 199.99$ (przelicznik na 18.09.2013 – 644.99 zł). Jeśli zdecydujemy się na miesięczną opłatę, wynosić ona będzie 17.99$ (przelicznik na 18.09.2013 – 58.02 zł)

Oczywiście dla stałych fanów liga przygotowała kupony ze zniżkami. Jeśli przy zamówieniu NBA League Pass Premium wpiszemy kod NBALP152013, dostaniemy 15% zniżki na pakiet. Jeśli zamawiamy standardową wersję LP, wpisując kod NBALP102013 otrzymamy 10% zniżki. Kody działają również na miesięczne opłaty, z tym że nie wiadomo jak długo.

Tak jak w poprzednich sezonach, League Pass będzie można oglądać na komputerach, tabletach oraz komórkach.

Pomimo tego, że League Pass będzie kosztował trochę więcej niż w poprzednim sezonie, prezentuje się znacznie lepiej. Jeśli jesteście zainteresowani wykupieniem, wystarczy wejść tutaj.

UPDATE

Postanowiłem odpowiedzieć na kilka pytań w komentarzach. Niestety, w regulaminie nie uwzględniono jeszcze wszystkich zmian, więc niektóre odpowiedzi to spekulacje :)

1. NBA League Pass, zazwyczaj, odnawia się automatycznie, za najniższą dostępną cenę, bez wykorzystania kuponów zniżkowych. Wydaje mi się, że skoro są nowe warunki (nowa opcja Premium) to nie będzie automatycznego przedłużenia, jeśli nie zaakceptujecie nowych warunków. Ale, jeśli mimo wszystko, NBA planuje ściągać pieniądze z konta, to raczej dla wszystkich, którzy mają podpiętą kartę, League Pass zostanie automatycznie przedłużony w formie standardowej, a nie Premium.

2. Wybierając opcję opłaty miesięcznej płacimy przez 12 miesięcy od rozpoczęcia subskrypcji. W każdej chwili możemy ją anulować wysyłając mejla do supportu League Pass.

3. Wykupując League Pass na cały rok, wykupujemy też playoffy i finały, nie trzeba za nie dodatkowo płacić.

4. League Pass można oglądać na różnych urządzeniach (komputer, tablet, komórka) ALE nie w tym samym czasie. Logując się w League Pass na tablecie, podczas oglądania meczu na komputerze, mecz po chwili zostaje przerwany i użytkownik jest automatycznie wylogowywany z konta.

5. League Pass można oglądać na różnych komputerach, tzn. jeśli mieszkasz w Krakowie, a studiujesz w Warszawie, można śmiało oglądać streaming w obu miejscach, ale, tak jak wyżej napisałem, nie w tym samym czasie.

6. Jakość meczów jest najbliżej jakości 720p. Jeśli chodzi o minimalne wymagania dotyczące komputera, na którym chcemy oglądać LP, oto one:

Dla komputerów z Windowsem

Pentium 4 2.4GHz
System Windows 7, Windows XP SP2 lub Vista
32-bit Microsoft Internet Explorer 7
64-bit Microsoft Internet Explorer 8
Firefox 3.6 lub nowszy
Adobe Flash Player 11.0 lub nowszy
Chrome 12 lub nowszy
Monitor, który potrafi wyświetlić rozdzielczość 1280×800

Dla Maców

Intel Core Duo 1.5GHz
Mac OS X 10.5.6 lub nowszy
Firefox
Adobe Flash Player 11.0 lub nowszy
Chrome 12 lub nowszy
Monitor, który potrafi wyświetlić rozdzielczość 1280×800

Komentarze do wpisu: “NBA League Pass na sezon 2013/2014 w pigułce

 1. Hej,
  Mam pytanie. Zakupiłem sobie LP z free trialem otrzymałem maila z confirmation oraz info z banku ze obciążyli moje konto 1 USD. Mam pytanie gdzie mogę go zobaczyć że jest przypisany do mojego konta. W panelu my packages mam pusto a myślałem że tutaj się pojawi. Ciągle po zalogowaniu widzę możliwość zakupu tego samego pakietu za 149,99 USD. Napisałem do supportu dostałem numer ticketa ale jeszcze nic nie odpowiedzieli jak długu czeka się na maila od nich?

 2. Witam.
  Nie zauważyłem w tym roku w opcjach 'my account’ odnośnika do wyłączenia darmowego LP przed upływem okresu darmowego. Raz już to przeoczyłem i automatycznie ściągnęło mi z karty pieniądze. Co prawda nie było potem problemu z odzyskaniem tej kasy [mail wyjaśniający], ale wolałbym tego uniknąć i samodzielnie zrezygnować z darmowego LP w odpowiednim czasie.
  Wiesz może czy da się to zrobić z pozycji opcji swojego konta?
  Pozdrawiam

  1. Hej, po raz pierwszy korzystałem z free trial period na nba league pass, wczoraj otrzymalem maila, że obciążyli mi konto za opcję premium (sprawdziłem-faktycznie jest blokada na ponad 600pln), ale mogę to anulować i otrzymać zwrot jeśli użyję linku w mailu. Tak też zrobiłem, ale link przenosi mnie po prostu na moje konto, gdzie nie widzę żadnej opcji rezygnacji. Proszę o pomoc i info, jak mogę zrezygnować z subskrypcji i odzyskać pieniądze. Dzięki

  2. na jaki adres pisałeś tego meila wyjaśniającego ? i co w nim napisałeś ?

 3. witam.żeby odpalixlc free trial muszę wykupić miesięcznego LP i po upytwie tego darmowego okresu zrezygnować żeby nie sciagalo kasy?

 4. U mnie problem jest tego typu, że dałem się najprawdopodoniej oskubać z siana mojej ukochanej do tej pory instytucji jaką jest NBA. Nie anulowałem subskrypcji i ściągnęło mi pięknie 483 zł z konta bez jakiegokolwiek poinformowania mnie o tym, że siano będzie zassane. Jest ktoś w podobnej sytuacji? Te pieniądze można jakoś odzyskac po rezygnacji z League Passa?

Comments are closed.