Vogel cieszy się z powrotu Grangera

Szkoleniowiec Indiany Pacers, Frank Vogel przyznał, że jest bardzo podekscytowany powrotem Danny Grangera do zdrowia. Były lider ekipy z Indiany powinien być przygotowany w 100 procentach na pierwszy mecz nowego sezonu.

– To naprawdę ekscytujące – stwierdził Vogel w wywiadzie radiowym. – Rehabilitacja Grangera idzie według planu i wygląda to naprawdę dobrze. Danny robi duże postępy w każdym kolejnym tygodniu. Mamy nadzieję, że wytrzyma cały sezon i stanie się ważnym elementem naszej ekipy – dodał.

Granger większość poprzedniego sezonu spędził w gabinetach lekarskich zmagając się z kontuzją kolana. Jeśli zdoła ostatecznie uporać się ze swoim urazem niewątpliwie będzie dużym wzmocnieniem drużyny, która w zeszłym sezonie doszła do finału Konferencji Wschodniej.

Damian Suchan

Od dziecka chciał być jak Allen Iverson, ale zabrakło mu mentora w typie Larry'ego Browna. Od Iversona różni go jednak zamiłowanie do rozdawania asyst. Wychodzi z założenia, że efektowna asysta jest lepsza od każdej ilości punktów. Wielki fan Philadelphi 76ers i koszykówki totalnej w wykonaniu Miami Heat. Czasem coś napisze i ma nadzieję, że ktoś to przeczyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *