Thibodeau dementuje plotki o rzekomym konflikcie z Formanem

bullsSzkoleniowiec Chicago Bulls, Tom Thibodeau kategorycznie zaprzeczył jakoby między nim, a generalnym menedżerem tej drużyny, Gary Formanem był konflikt. Takie pogłoski pojawiły się po tym jak postanowiono rozstać się z asystentem trenera, Ronem Adamsem.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

– Ludzie będą czytać wiadomości w taki sposób jak chcą. Między nami wszystko jest ok. Oboje myślimy o następnym sezonie i chcemy zrobić wszystko, by wygrywać – powiedział Thibodeau.

Również Forman w swoich wypowiedziach stara się tonować napięcie i zaprzeczać plotkom.

– Jesteśmy w stałym kontakcie. Mamy wysoki poziom komunikacji i myślę, że także wysoki poziom zaufania, by nadal razem pracować i spróbować zrobić z tego zespołu najlepszą drużynę w lidze. Nasze stosunki były dobre i nadal takie są – stwierdził Forman w zeszłym tygodniu podczas rozgrywek Ligi Letniej w Las Vegas.

Damian Suchan

Od dziecka chciał być jak Allen Iverson, ale zabrakło mu mentora w typie Larry'ego Browna. Od Iversona różni go jednak zamiłowanie do rozdawania asyst. Wychodzi z założenia, że efektowna asysta jest lepsza od każdej ilości punktów. Wielki fan Philadelphi 76ers i koszykówki totalnej w wykonaniu Miami Heat. Czasem coś napisze i ma nadzieję, że ktoś to przeczyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *