Konkursy wsadów #9

Ostatnia część powtórki z historii konkursów wsadów. Dziś przerabiamy ostatnie dwa konkursy. Dzisiaj też, ok. 4 nad ranem, będziemy mogli zobaczyć kolejny konkurs. Czy zapisze się w historii pozytywnie? Zobaczymy.

2011 NBA Slam Dunk Contest

Konkurs odbył się w Los Angeles.

Zdania są podzielone odnośnie zwycięzcy. Jest też dużo niejasności co do poprawności konkursu. Jeden z bloggerów wyjawił ostatnio tajemnicę odnośnie tego konkursu. Otóż na godzinę przed jego rozpoczęciem, większość prasy, zapisanej w newsletterze NBA, dostała e-maila z tematem: „KROQ Blake Griffin Showcase” (event, który miał się odbyć następnego dnia od 13.20 do 14.00), którego treść jest poniżej:

„Pięciu uczniów z high school pokaże co potrafi na boisku i zaprezentuje swoje wsady dla zwycięzcy konkursu wsadów NBA z 2011 roku – Blake’owi Griffinowi.”

Przypominam, NBA wysłało tę wiadomość na GODZINĘ przed rozpoczęciem konkursu. Oczywiście wiadomo kto wygrał.

2012 NBA Slam Dunk Contest

Konkurs odbył się w Orlando.

Jeden z najsłabszych konkursów. Niektóre wsady Evansa, robią zawodnicy u nas na boiskach.

Dziś kończymy powtórki z konkursów. Jako podsumowanie, postanowiłem zrobić dwie sondy, w których możecie głosować na najlepszego dunkera w historii konkursu wsadów oraz na najlepszy konkurs wsadów. Przy dunkerach, dorzuciłem opcje „Inny”. Jeśli nie ma kogoś na liście, zaznaczcie tę właśnie opcję i wpiszcie w komentarzu kto to taki.

Głosujcie również na zwycięzcę tegorocznego konkursu wsadów, tutaj.

Zapraszam też do zapoznania się z moim poprzednim artykułem na temat konkursu wsadów.