Kontuzjowani w Los Angeles coraz bliżej powrotu do gry.

Los_Angeles_Clippers_Secondary_LogoJednym z ostatnio najważniejszych tematów w Los Angeles Clippers jest powrót Paula, Griffina, Crawforda oraz Billupsa, którzy przez kontuzje musieli odpuścić grę na jakiś czas.

W ostatnim czasie w drużynie z Miasta Aniołów sytuacja była naprawdę ciężka, ponieważ w ostatnich dziesięciu spotkaniach mieli bilans 3-7, lecz mówi się o powrocie do gry kontuzjowanych zawodników, którzy znacznie wzmocnią grę tego zespołu.

Najpewniejszą datą co do powrotu graczy Clippers jest 10 lutego, kiedy to drużyna z Los Angeles zagra z nowojorskimi Knicks. Do gry ma powrócić Chauncey Billups, który rozgrywając tylko 3 spotkania w tym sezonie zdobywał średnio 7.3 pkt oraz 2.0 ast. Kolejnym zawodnikiem jest Chris Paul. Rozgrywający Clipps w tym sezonie opuścił już 12 spotkań, podczas których „Lob City” prezentowali się naprawdę słabo i było widać, że bez niego ta drużyna prawie nie istnieje. 

Następnym zawodnikiem czekającym na powrót do gry jest Blake Griffin. Podkoszowy Clippers jest bardzo dużym wzmocnieniem dla swojej drużyny, a wraz z Chrisem Paulem z pewnością nadal będzie tworzył niezwykłe show. Do składu powróci również Jamal Crawford. Ten zawodnik w tym sezonie zdobywa średnio 16.9 pkt oraz 2.7 ast .

Dzisiejszej nocy Clippers o godz. 2 podejmą Miami Heat, a to spotkanie będzie transmitowane przez Canal+Sport.

Komentarze do wpisu: “Kontuzjowani w Los Angeles coraz bliżej powrotu do gry.

  1. ” kiedy to drużyna z Los Angeles w hali Madison Square Garden podejmie New York Knicks. ”

    chyba to jednak drużyna z Nowego Jorku podejmie w MSG LAC :>

Comments are closed.