NBA League Pass za darmo przez najbliższy tydzień (21-27)

NBA League PassNBA League Pass przez najbliższy tydzień będzie za darmo. Od 21 do 27 stycznia. Pod tym adresem można się zalogować i zacząć oglądać mecze. Dziś Martin Luther King Day, więc wiele meczów zacznie się wcześniej. Jedyna wada tej promocji to konieczność podania danych z karty. Jest to „zabezpieczenie” ze strony NBA – jeśli nie odwołacie subskrypcji na czas, tj. do 27 stycznia, NBA potrąci z Waszego konta odpowiednią sumkę. Ale bez obaw, jeśli odwołacie ją odpowiednio wcześnie – pieniądze zostają.

Komentarze do wpisu: “NBA League Pass za darmo przez najbliższy tydzień (21-27)

 1. wysłałem drugie zgłoszenie, jak mi nie zwrócą kasy… to wiadomo, że nic nie zrobię, ale czuję się zażenowany…

  1. wysyłaj zgłoszenie na support, mi już nawet kase zabrali… może coś się uda z tym jeszcze zrobić

  2. jeszcze nie pobrali mi kasy ale w razie czego wysle zaraz wszystkie srodki na konto zaufanej osoby, zeby nie mieli z czego pobierac (a debetu chyba nie moge miec w moim banku, chyba ze jakies cheaty maja)

  3. Opcja FREE TRIAL zniknela z pakietów na stronie glownej.. a przeciez nie ma konca 27.01, chyba cos zaczyna sie dziac :/ poki co slabo to widze :/ komus jeszce odpisali ?!

  4. może mają jakiegoś buga na stronie i wszystko będzie lepiej, kiedy go naprawią.
   trochę szkoda prawie trzech stówek na oglądanie meczów tylko w niedzielę…

  1. U mnie wygląda, że chcieli wziąć kasę, ale nie mam na tyle na koncie, więc na razie luz. Tylko czy się nie będą potem tego domagać jakoś. W ogóle to kpina jest z tym podawaniem karty i koniecznością anulowania na czas. Powinno samo wygasnąć i po sprawie,a tak to mogą takie wały wycinać.

 2. Greetings,

  Thank you for your inquiry.

  Your NBA Game Time subscription has been cancelled and a refund has been initiated. Please allow 3-10 days for your bank to process your refund.

  Odetchnąłem z ulgą.

  1. Czyli chyba wszystko wraca na dobra droge ale i tak wielki minus o nie poinformowaniu o calym zamieszaniu :/

  2. cholercia, ja sobie spokojnie czytam książke czekając na maila, ale sen mnie łapie… Jak nie dostanę takiej wiadomości, to się załamię…

 3. nie wiem czy temat ucichł, ale mi nie odpisali od wczoraj na moje dwa zgłoszenia …

  1. Ja miałem problem z anulowaniem, jak klikałem cancel free trial, pokazywało się ok lub anuluj, po kliknięciu ok nic się nie zmieniło. nie dostałem potwierdzenia rezygnacji.
   zablokowałem kartę i jak na razie kasy nie ściągneli.
   na zgłoszenie problemu na razie nie odpowiedzieli.

   Mateusz pisałem o problemie z anulowaniem i prośbą o wycofanie subskrypcji.

   btw. na razie mam dostęp do league pass :)

  2. Ja napisałem do nich w nocy 27/28.01 jakoś przed drugą. Odpisali mi wczoraj przed 22, więc spokojnie. Mają pewnie pełno takich zgłoszeń więc trzeba cierpliwie czekać. Chyba, że nie dostałeś w ogóle potwierdzenia, że mail do nich doszedł, ale jak dostałem to nie masz się chyba co martwić. Pozostaje tylko czekać.

  3. jest odp, że kasę wzrócą, pozostaje tylko czekać ;)
   może rozbijemy cały bank w NBA, znów będą musieli wprowadzić ograniczenia jakieś dla graczy :D:D:D

 4. jaką treść wiadomości wysłaliście jeśli można wiedzieć ?

Comments are closed.