NBA D-League na Youtube

23 listopada wystartował 12 sezon NBA D-League. W tym roku NBA podpisała z Youtube umowę, która pozwala na obejrzenie ponad 350 meczów, które są streamowane nie tylko na YT, ale także na oficjalnej stronie D-League i za pomocą aplikacji Center Court.

Najważniejsza wiadomość związana z tym wydarzeniem to ta, że wszystkie mecze można zobaczyć za darmo.

NBA planuje zwiększyć bazę fanów, która w samych Stanach Zjednoczonych przekracza już 11 milionów. Od niedawna już cały świat może śledzić poczynania najlepszych prospectów. Pamiętajmy, że to przecież w D-League zaczynał Jeremy Lin czy Ramon Sessions.

Kilka dni temu została tam odesłana kolejna grupka zawodników: Jeremy Lamb z OKC, Tony Wroten z Grizzlies, Royce White i Terrence Jones z Rockets, Orlando Johnson i Miles Plumlee z Pacers, Kendal Marshall z Phoenix oraz Kris Joseph i Fab Melo z Celtics.

Jeśli chodzi o same mecze to są one dostępne w jakości HD. Tutaj znajduje się oficjalny profil D-League na Youtube, tutaj natomiast oficjalna strona. Tutaj znajdziecie informacje o aplikacji Center Court (dostępnej na iPhone, iPad oraz urządzenia z Androidem)