Rondo niewinny udziału w bójce?

W ubiegły piątek doszło do zamieszek w jednym z klubów w Lovell. Według świadków miał w nich uczestniczyć między innymi rozgrywający Boston Celtics – Rajon Rondo. Dzisiaj agent gracza, Bill Duffy, wydał w tej sprawie oświadczenie.

Rajon Rondo was not involved in the reported incident that occurred last Friday night at a Boston (area) night club. Any reports regarding my client that have surfaced related to this are false. It’s unfortunate that this has overshadowed the positive aspect of the charity basketball game hosted by Rajon and those benefiting from the event. No further comment will be made about this moving forward.

Rondo był gospodarzem charytatywnego spotkania na Harvardzie. Udział w nim wzięli także Nate Robinson, Josh Smith i Rudy Gay. Osoby, które były w tym czasie w klubie powiedziały, że około 2giej w nocy wymienieni wcześniej mieli opuścić lokal i wtedy miało dojść do próby uderzenia jednego z graczy. Początkowo mówiło się, że był to Rajon. Teraz słychać plotki jakoby był to Smith.

Osoba, która miała wyprowadzić cios – Eric Valerazo – już w poniedziałek usłyszała w sądzie zarzuty. Valerazo jako swoją linię obrony przyjął działanie w samoobronie po tym jak rzekomo popchnął go Rondo.