Wrzuta dnia: Chris Paul oświadczył się swojej dziewczynie!

Jak poinformowały plotkarskie tabloidy, jeden z najlepszych rozgrywających na świecie, gracz New Orleans Hornets – Chris Paul oświadczył się swojej dziewczynie zeszłej nocy. O tym całym zdarzeniu napisała na swoim twitterze prawdopodobnie bliska koleżanka tej pary – Teyena Taylor.Chris Paul Jada Crawley

To już pewna wiadomość! Chris Paul oświadczył się swojej dziewczynie. Wybranką CP3, jest Jada Crawley. Chris i Jada poznali się w 2003 roku na uczelni Wake Forest, gdzie para uczyła się za młodu. Zaręczeni mają małego synka, który przyszedł na świat zeszłego roku w maju. Kolejne plotki mówią również o tym, że drugie dziecko jest już w drodze, ale jak już napisałem to tylko PLOTKI.

Teyana Taylor Chris Paul tweet

Możliwe, że Chris Paul poszedł tą samą drogą co jego bardzo dobry przyjaciel grający zresztą w Miami Heat, mowa oczywiście o LeBronie Jamesie, który tak jak CP3 nie dawno oświadczył się swojej dziewczynie.

Życzymy parze wszystkiego najlepszego i miejmy nadzieję, że Paul po tym całym wydarzeniu wróci do dawnej formy i będzie prezentował się tak jak w serii z Los Angeles Lakers w zeszłym post-season.

Afek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *