O Wilkach i Gortacie jeszcze słów kilka..

..Pamiętacie nasze doniesienia z niedzieli za Chadem Fordem z ESPN? Mniej więcej miało to wyglądać następująco:

Marcin Gortat + 13.pick Suns = Nikola Peković + 2.wybór Wilków

Otóż w międzyczasie – jak pewnie wiecie z różnych źródeł – Mike Kahn obdzwonił kolegów po fachu z Wisconsin (Bucks) w perspektywie pozyskania Australijczyka Boguta i zasugerował coś o wymianie Kevina Love’a na Pau’a Gasola.

Dziś G.M. Minny dostał ‚telefon’ od Larry’ego Birda z Indiany, w którym celtycka legenda zaoferowała Roy’a Hibberta i pick nr 15 za słynną już dwójkę Wilków. Ten deal nie zrobił wrażenia na Mike’u K. i wg ostatnich doniesień..

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Nikola Peković (Czarnogórzec) zaakceptował ( w razie lock out’u ) dwuletnią umowę ze strony tureckiego Galatasaray.

Natomiast Marcin Gortat znów znalazł się na celowniku Wilków jako opcja numer jeden do wyciągnięcia na 24h przed draftowymi rozstrzygnięciami. Chad Ford znów zasugerował, iż ‚coś jest na rzeczy!’

Dodam tylko, że głównym graczem o którego mieliby się targować Suns jest dziecko Arizony, Dziki Kot (z Wildcats) – Derrick Williams (20 lat, 205cm wzrostu i 109kg).

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *