Woodson za Adelmana? Caracter pokazał charakter!

Porcja newsów

Mike Woodson, który przez sześć lat był trenerem Jastrzębi z Atlanty chciałby objąć stanowisko head coacha Rockets, po Ricku Adelmanie.
W ciągu 6 lat w stolicy stanu Georgia zanotował on bilans 206-286 (41.9% zwycięstw) i prowadził zespół do trzech awansów do Play offs.

Obrońca L.A. Lakers Derrick Caracter został aresztowany w Nowym Orleanie za napaść na kelnerkę w restauracji tuż po meczu numer 4, konfrontacji Hornets z Lakers.

W świąteczny poranek 22-latek był aresztowany pod zarzutem pobicia pod wpływem alkoholu i stawiania oporu przy aresztowaniu. Wg zeznań poszkodowanej, Caracter miał szarpać się z będącą w ciąży kelnerką, po tym jak ta odmówiła obsłużenia go..

Z kolei Ersan Illyasova przed obawą lock out’u myśli o powrocie do rodzinnej Turcji. Wg tureckich źródeł ten wszechstronny skrzydłowy Bucks, porozumiał się wstępnie z Fenerbahce Stambul.

Fenerbahce zajmuje obecnie pierwsze miejsce w lidze tureckiej z bilansem 23-3.

Ich potencjalny zawodnik notował dla Bucks średnie: 9.5 punktu i 6.1 zbiórki w 25.1 minuty. Gracz, którego mieliśmy okazję oglądać w Polsce podczas ostatniego Eurobasketu, ma za sobą występy w słynnej Barcelonie. Co ciekawe, już wcześniej, przed Hiszpanią, grał on w NBA, następnie zdecydował się na Barcę i teraz być może będziemy świadkami podobnego powrotu bumeranga na Stary Kontynent?!

Kobe Bryant podczas wczorajszej porażki swojego zespołu z New Orleans Hornets doznał skręcenia kostki.

Wg doniesień z L.A.  uraz nie jest aż tak poważny jak wcześniej odsniesiony podczas regular season  i nie ma wiekszych obaw co do ewentualnego występu w meczu nr 5. najlepszego gracza kalifornijczyków.

Kyle Weaver, który jeszcze niedawno znajdował się w składzie Utah Jazz, zagra w Belgii! Ten obrońca to również eks zawodnik klubu z Oklahomy, a teraz po średnio udanym sezonie (blisko 6 oczek w 14 minut meczu) zagra dla Spirou Basket Charleroi.