Saunders w Wizzards, Jordan w Kings ?

Były trener Pistons i Timberwolves jest faworytem do objęcia stanowiska trenera Washington Wizzards po Ed‚zie Tapscott‚cie.

Według źródeł zbliżonych do NBA, jego oferta jest wymieniana w trenerskiej karuzeli wraz z nazwiskiem poprzedniego trenera Wizzards Eddie‚go Jordan’a, który ma przejąć stanowiska trenera Sacramento Kings.

Saunders, którego największym sukcesem jest awans z Timberwolves do finałów konferencji zachodniej (przegranych z Lakers) i trzy bardzo dobre sezony z Pistons (w pierwszym zanotował imponujący rekord 64-18), nie zadowalał jednak swoich pracodawców. W pierszym przypadku zastąpił go dyrektor Kevin McHale, który nie osiągnął oczekiwanych sukcesów, w drugim zmiana trenera pociągnęła za sobą roszady kadrowe, w wyniku których Pistons zajmują ostatnie, gwarantujące udział w play-off, ósme miejsce w konferencji wschodniej.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *