9 komentarzy

 1. wecek pisze:

  1-1

  • cynik pisze:

   Chyba kolejności typowania Ci się pomyliły.
   1-1

  • mike pisze:

   Nie, to nie mnie się kolejności typowania pomyliły tylko to Ty grasz w jakieś dziwne gierki i zmieniasz zasady w trakcie gry. Najpierw w fazie zasadniczej obstawiasz z jakichś dziwnych nicków i zaliczasz sobie punkty. A teraz w półfinałach play-off ustaliliśmy zasady: „Zgodnie z zasadą, że najpierw 2 razy z rzędu typuje niżej rozstawiony, a później na zmianę.” Większość zgodziła się na to w komentarzach. Najpierw dwa razy z rzędu typuje niżej rozstawiony więc typowałem pierwszy w dniach 178 i 179. Potem miało być na zmianę, czyli Ty parzyste dni, ja dni nieparzyste. Dzień 180 puściłeś typy pierwszy. Dzień 181 powinienem typować pierwszy ja, ale puściłeś typy o 6:36 więc się nie dziw, że nie zdążyłem obstawić przed Tobą. Dzień 182 powinieneś typować Ty jako pierwszy, ale że nie doczekałem się Twoich typów prawie do godziny 23 to obstawiłem mecz, bo nie będę czekał na Ciebie do rozpoczęcia meczu o 3 w nocy. Więc uważam, że to Ty nie zachowałeś się fair i zmieniasz zasady w trakcie gry. Teraz jest dzień 183 nieparzysty więc obstawiłem pierwszy. W drugim półfinale gracze bez problemu typują według swojej kolejności tylko z Tobą jest zawsze problem, już nie pierwszy raz.

  • cynik pisze:

   Nie wiem jak ty to sobie liczysz. Dni 178 i 179 typowałeś pierwszy. Ja typowałem w dni 180 i 181. Skoro typowałeś 2 dni pod rząd to ja też. System jest 2-2-1-1-1
   To z Tobą jest problem. Robisz z igły widły. To ja na ciebie czekałem w dniu 182. W kulki sobie zaleciałeś, a winy szukasz u innych.
   W przyszłym sezonie zapraszam do prowadzenia „Typera” wtedy sobie będziesz mógł typować jak chcesz.

  • mike pisze:

   Chłopie, jak nie rozumiesz języka polskiego to się nie wypowiadaj. Było ustalone „Zgodnie z zasadą, że najpierw 2 razy z rzędu typuje niżej rozstawiony, a później na zmianę.” Tak trudno to zrozumieć? Druga para jakoś to zrozumiała. Jak dalej masz problem to Ci rozpiszę po kolei: „najpierw 2 razy z rzędu typuje niżej rozstawiony” – więc typowałem 178 i 179. „A później na zmianę” – czyli każdy na zmianę po jednym typie – Ty 180, ja 181, Ty 182, ja 183 itd. Z tego co zostało ustalone system jest 2-1-1-1. Tak wygląda rozpisanie „najpierw 2 razy z rzędu typuje niżej rozstawiony, a później na zmianę” Twoje rozpisanie 2-2-1-1 to jest „najpierw 2 razy z rzędu typuje niżej rozstawiony, potem 2 razy z rzędu typuje wyżej rozstawiony, a później na zmianę”. Aż jestem w szoku że komuś trzeba coś takiego tłumaczyć. Jak masz problem to zapytaj W79 oraz wecka, ponieważ oni jakoś potrafili zrozumieć zasady. I nie zmieniają nicków przy obstawianiu

  • cynik pisze:

   Ok. Powinienem wypowiedzieć się precyzyjniej. Miałem na myśli, to że gramy systemem NBA. Zastosowałem skrót myślowy, bo nie fair byłoby dla niżej rozstawionego, żeby najpierw on zagłosował 2 razy, później na zmianę. To zdecydowanie stawiałoby go na straconej pozycji. Dlatego jak ty zagłosowałeś 2 razy, to ja później też. Nie potrzebowałem kombinować, bo i tak miałem bonus 1 pkt.

  • mike pisze:

   No dokładnie, też uważam te zasady nie fair ale takie przyjęliśmy i tego się trzymałem przy typowaniu. Ja, tak jak napisałem pod tamtym artykułem, mogę grać według każdych zasad bo gram dla zabawy i nie powtarzam typów po przeciwniku, nie zależy mi żeby wygrać a większą przyjemność sprawia mi trafienie mojego typu niż powtórzenie po kimś. Poza tym wciąż, tak jak inni, uważam, że play offy powinny być typowane w inny sposób, niewidoczny dla pozostałych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *