Pierwsza piątka: opóźniony powrót Curry’ego, roszady wśród Wolves i Kings

Wczoraj miał nastąpić powrót do gry po złamaniu lewej ręki Stepha Curry’ego. Sternicy klubu jednak zdecydowali o przełożeniu daty powrotu swojego gracza i dodatkowym sprawdzeniu stanu zdrowia Curry’ego. Ma to nastąpić dziś podczas testów w Santa Cruz.


Los Angeles Lakers zwolnili wczoraj Troy’a Danielsa. Specjalista od rzutów trzypunktowych rozegrał 41 spotkań w barwach purpurowo złotych i notował średnie 4 pkt i 1 zb. Na jego miejsce Lakers planują zatrudnić Diona Waitersa. DW ma przejść testy dziś lub jutro. Podobne testy przejdzie ex gracz Cavs JR Smith.


Obrońca New Orleans Pelicans JJ Redick doznał kontuzji mięśnia czworogłowego uda i nie zagra przez najbliższe 2 tygodnie.


Sporo się mówiło o wykupie kontraktu Evana Turnera przez Minnesota T’Wolves, tymczasem do wczoraj zawodnik i klub nie doszli do porozumienia w sprawie buy outu.

Osobno Wolves zdecydowali się wykupić kontrakt przejętego od Hawks Allena Crabbe. Skrzydłowy po transferze z Atlanty notuje średnią 3 pkt w 9.meczach.


Sacramento Kings zdecydowali się zwolnić Anthony’ego Tollivera. Tolliver był głęboko w rotacji Luka Waltona i od momentu transferu z Portland notował średnio punkt w dziewięciu meczach …


Chasson Randle, który ma za sobą przeszłość i grę dla Wizards, Knicks czy Sixers zdecydował się na powrót do NBA i grę dla Warriors. Randle miał dołączyć do Wojowników już w poprzednim tygodniu ale ze względu na epidemię korona wirusa nie był w stanie opuścić Chin .


Nie doszło do planowanego wykupu kontraktu Mo Harklessa z Knicks. Sternicy nowojorskiego klubu, po solidnych występach gracza, zdecydowali o dalszym utrzymaniu skrzydłowego w składzie. Harkless trafił do NYK z Clippers i od czasu przenosin notuje 7.5 pkt i 4.0 zb na mecz.


Coraz więcej źródeł spekuluje , że po zakończeniu bieżącego sezonu Sixers wytransferują Ala Horforda.


Od kiedy Houston Rockets przeszli na small ball totalny notują bilans 10-2.


Jordan McRae, który przed dwoma tygodniami trafił do Denver Nuggets został wykupiony przez klub. McRae rozegrał wśród Samorodkow 4.spotkania a spekuluje się, że teraz może trafić do Suns. McRae w barwach Wizards notował ponad 12 pkt na mecz przy 3 zb.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *