Pierwsza piątka: Irving kończy sezon!

Kyrie Irving przejdzie artroskopię ramienia i po zabiegu przejdzie rehabilitację. Wszystko to potrwa kilkanaście dobrych tygodni co jest równoznaczne z zakończeniem sezonu przez obrońcę Brooklyn Nets. Kyrie zmagał się w tym sezonie już ze złamaniem nosa, ale prawdziwym utrapieniem gracza okazało się doskwierające ramię. Siódmi na Wschodzie Brooklyn Nets rozegrali tylko 20 spotkań z udziałem Irvinga i on w nich notował średnie 27 pkt – 6 as – 5 zb. Kontuzja nad którą teraz będzie pracował zabrała mu 26 spotkań z rzędu. Nets natomiast nadal będą walczyć o play offs, gdy są tylko o zwycięstwo wyżej od ósmych Orlando Magic, a pięć spotkań za nimi czają się Washington Wizards.

Znalezione obrazy dla zapytania: irving

Jak dobrze wiecie cały sezon opuści również Kevin Durant i należy zadać pytanie – na ile opłaciły się te kosztowne transfery drużynie z Brooklynu?


Być może również przedwcześnie sezon zakończy Marvin Bagley. Podkoszowy Kings potrzebuje dalszych trzech tygodni na pełną rehabilitację kontuzjowanej stopy.


L.A. Clippers oficjalnie potwierdzili transfer Reggiego Jacksona, który z kolei wykupił swój kontrakt z Pistons. Jackson będzie zmiennikiem dla Patricka Beverley’a, a LAC przetestują dodatkowo Evana Turnera.


Derrick Walton Jr, który rozegrał 23 spotkania w barwach Clippers podpisał pierwszy 10-dniowy kontrakt z Detroit Pistons.


Z kolei zwolniony przez Bucks – Dragan Bender – na podobnych warunkach i 10-dniowym kontrakcie dołączy do Golden State Warriors. Wojownicy zamierzają zatrzymać do końca sezonu – przejętego z G-League – Jeremy’ego Pargo.


Minnesota T’Wolves rozegra swoje kolejne mecze bez Karla Anthony’ego Townsa. KAT zmaga się z kontuzją lewego nadgarstka i trenerzy Wilków nie będą ryzykować bardziej bolesnej kontuzji.


Ben Simmons opuści najbliższe spotkanie (spotkania) Sixers z powodu urazu pleców. Brett Brown zamierza zmienić ustawienie pierwszej piątki i z ławki wchodził będzie weteran Al Horford.


Los Angeles Lakers są zainteresowani przejęciem Mo Harklessa z Knicks, jeśli tylko dojdzie do wykupu kontraktu gracza. Skrzydłowy rozpoczął sezon w barwach Clippers…

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *