Typer Enbiej vol. V – Podsumowanie Finału Typera (dni 208-213)

Na początek chciałbym jak zwykle podziękować wszystkim uczestnikom naszej zabawy. Gratulacje dla SuiEtkara, który dołączył do panteonu mistrzów Typera. Łatwo nie było, bo Zayl tanio skóry nie sprzedał. Panowie szachowali się jak najlepsi mistrzowie boksu. I nie było pogromu jak w meczu Polska – Izrael. Podziękowania należą się również dla niego. Trochę było spięć i nieporozumień podczas tej edycji, ale mam nadzieję, że wszyscy ochłoniemy przez te parę miesięcy i spotkamy się w kolejnej edycji. Później podam statystyki mistrza z całego sezonu. Warto sobie przypomnieć. MVP sezonu regularnego, podobnie jak w zeszłym roku został mistrzem Typera.

Maj/ Czerwiec 30 2 5 7 10 13
Dzień tygodnia cz n śr pt pn cz
Dzień typowania 208 209 210 211 212 213
1 SuiEtkar 0 1,5 0 1,5 0 0
10 Zayl 1,5 0 1,5 0 0 0
Finały Typera
SuiEtkar* (818) 3 Zayl (792) 3

7 komentarzy

 1. Woy pisze:

  Gratki dla obu typerów.
  Suitekar na maila enbiejakszyn@gmail.com
  Prześlij adres.
  Dzięki

 2. Duch pisze:

  Gratulacje!

 3. Zayl pisze:

  Na wstępie gratuluję wygranej!
  Bardzo dobrze rozegrałeś tę wojnę nerwów.
  Zgubił mnie brak wiary w Raptors, którym kibicuję od lat. Pamiętając dawne potyczki z Nets oraz Wizards nie sądziłem, że udźwigną ciężar finału NBA. Myliłem się, ale nie czuję rozczarowania z tego powodu. ;)
  Do zobaczenia w przyszłej edycji!

 4. SuiEtkar pisze:

  Dziękuje za miłe słowa. Chciałbym podziękować wszystkim za rywalizację. Oddzielne podziękowania nalezą się Cynikowi za tytaniczną pracę. Chciałbym by nagroda w postaci książki trafiła właśnie do niego. Napracował się przez te wszystkie lata. Oficjalnie zrzekam się nagrody i chcę by trafiła w ręce Cynika. Gdy już ją dostaniesz chłopie książkę, to wyślij nam wszystkim zdjęcie. Zawsze chciałem się z tobą zmierzyć bo byłeś tym najlepszym Zayl. Pamiętam pierwszy mój rok gdzie przez całe Rs byłeś praktycznie pierwszy. W finale bardziej to Ty przegrałeś niż ja wygrałem. Miałem więcej szczęścia niż rozumu. Bardzo mi również szkoda ze nie zagrałem Mateuszem-Nemo, liczyłem na rewanż. Niestety pewien rozdział trzeba zamknąć, chciałbym was poinformować za czas zawiesić buty na kołku i zakończysz karierę. Jak śpiewał Perfect Niepokonanym. Dziękuje wszystkim za trzy lata rywalizacji i wspólnie spędzony czas. Nikomu już nie dam rewanżu i nikomu już się nie zrewanżuje, życzę wam wszystkim wszystkiego co dobre.

  Powodzenia

  • Woy pisze:

   Cynik już dostał, ale dziękujemy za gest.
   Także czekam na maila:-)
   Btw. dla mnie Zayl też pełna klasa i ja praktycznie pamiętam, że w drugiej części sezonu zawsze mknie jak błyskawica. Stąd też obu Wam należą się słowa szacunku i uznania.
   Pozdrawiam!

 5. DJ Lublin pisze:

  Kiedy zapisy do nowego sezonu ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *