Cavs nadal wymieniają , Hood w Blazers

Od lipca do lutego, 6 miesięcy trwała przygoda Stauskasa z Blazers…

Niedługo trwała przygoda z graniem Rodney’a Hooda w Cleveland. Obrońa/skrzydłowy, który został sprowadzony do Cavs na życzenie LeBrona Jamesa, po roku gry wśród Kawalerzystów, znów zmienia drużynę. 26-latek po 45. spotkaniach w tym sezonie, w których osiągnął średnią 12 pkt na mecz, przenosi się do Portland TrailBlazers.

Hood wraca do zachodniej konferencji i przechodzi do drużyny z dużo większymi aspiracjami od dzisiejszych Cavs. Rodney odchodzi do Portland w zamian za Nicka Stauskasa oraz Wade’a Baldwina, a także za dwa wyboru w drugich rundach draftów 2021 i 2023. Obrońca/skrzydłowy ma teraz wzmocnić obwód zespołu Terry’ego Stottsa.

Z kolei Cavs wymieniają kogo tylko się da. W przeciągu tych rozgrywek oddali do innych drużyn George’a Hilla, Sama Dekkera czy Kyle’a Korvera dostając w zamian 6. drugorundowych wyborów i 1. pierwszorundowy wybór kolejnych draftów.

Do wymiany nadal zostają JR Smith i Alec Burks. Umowy Stauskasa i Baldwina wygasają z końcem tych rozgrywek.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *