Fournier 31 6-16 1-6 4-4 -7 0 3 3 6 0 0 1 3 17
Isaac 30 4-8 0-2 2-2 -8 2 5 7 1 0 4 1 3 10
Gordon 28 6-11 2-5 3-6 -6 1 3 4 2 0 1 2 3 17
Augustin 27 3-4 2-2 1-1 -8 0 1 1 3 1 0 1 4 9
Ross 29 8-14 5-9 0-1 -15 2 2 4 2 1 0 3 0 21
Grant 21 1-5 0-1 0-0 -6 1 2 3 5 0 0 1 0 2
Simmons 21 1-7 0-1 4-4 -1 0 0 0 5 1 0 1 2 6
Bamba 20 4-5 0-1 0-0 -9 2 5 7 2 0 1 1 1 8
Totals 43-86 12-30 16-20 11 29 40 29 5 7 14 21 114
  • Damian Lillard był postacią #1 spotkania, notując 5 celnych z 10 oddanych trójek oraz 7 zb i 6 as przy 41 pkt
  • 22 pkt dołożył CJ McCollum, 18 pkt i 10 zb zanotował Jusuf Nurkić , a 17 oczek z ławki przy skuteczności 7/7 z gry miał Zach Collins
  • PTB popełnili tylko 10 strat, trafiając na 55% skuteczności z gry
  • gracze Terry’ego Stottsa bardzo dobrze weszli w mecz, wygrywając pierwszą odsłonę 11 oczkami. Równie dobrze finiszowali, wygrywając ostatnią odsłonę 7 oczkami
  • 24 pkt i 11 zb to wyniki najlepszego po stronie Magii – Nikoli Vucevića
  • 21 oczek po wejściu z ławki dołożył Terrence Ross. Ross podobnie jak Lillard trafił 5 trójek , ale przy 9 próbach
  • po tym meczu bilans Orlando to 2-3, Portland ma 3-1

Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers 110:103 (30:27, 28:23, 22:18, 30:35)

• po drugiej stronie dominowali podkoszowi byłych Mistrzów NBA, Blake Griffin trafił 4 z 5 oddanych rzutów z dystansu, notując 26 pkt i 10 zb
  • jeszcze lepiej zagrał Andre Drummond, zaliczając wielki dublet z 26 pkt i 22 zb!
  • Tłoki trafiły 11 trójek i zaliczyły 48 zbiórek

Oklahoma City Thunder – Boston Celtics 95:101 (22:16, 28:18, 23:40, 22:27)

• na słabej skuteczności grali obaj liderzy OKC; George 7/22 przy 22 pkt i Westbrook 5/20 przy 13 pkt
  • kto wie, czy Billy Donovan nie będzie pierwszym trenerem, który zaraz spakuje walizki?

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets 121:114 (22:26, 36:31, 29:32, 34:25)

• znów świetnie prezentował się Kyle Kuzma, autor 22 pkt
  • natomiast JaVale McGee podtrzymuje swoje wysokie średnie (16 pkt 7 zb 3 blk), tym razem zaliczając najlepszy występ w sezonie przeciwko swojej ex drużynie. JVMG miał w tym meczu 21 pkt i 7 zb
  • znów w pierwszej piątce kalifornijczyków wyszedł Josh Hart (12 pkt)
  • Jeziorowcy zanotowali też 27 asyst przy 13 stratach, czym przyczynili się do pierwszej porażki Nuggets w tych rozgrywkach
  • kluczową dla wyniku meczu okazała się finałowa odsłona, wygrana przez L.A. 34-25
  • 24 pkt i 11 zb zanotował Nikola Jokić, ale bez rewelacji zagrał Paul Millsap (6 pkt i 5 zb przy 3/9 z gry)
  • Nuggets popełnili 19 strat i trafili tylko 6 trójek (13 strat Lakers i 10 trójek)
  • Nuggets teraz mają bilans 4-1, przy czym Lakers 2-3

Lubisz naszą pracę? Wspieraj nas na Patronite.pl!

Komentarze do wpisu: “Wyniki i statystyki dzień #10: triple double LeBrona, strzeleckie popisy Lillarda

1. Zach Collins! Jaram się tym co pokazuje od początku sezonu.

2. Morris powalczy chyba o 6 mana. Bardzo dużo daje z ławki. Bez wątpienia gracz meczu.

3. Moze w koncu ktos doceni kunszt, talent i klase sportowa Lebrona. W Cleveland ekipa praktycznie taka sama a bez LbJ cienizna az glowa boli. Chyba wypadaloby przyznac ze talent plus ciezka praca ktora wlozyl na przestrzeni calej swojej kariery sprawiaja ze jest po prostu nie z tej ziemii. W pojedynke sam na swoich barach wtargal Cavs do finalow, nie majac wcale tak wielkich graczy obok siebie. Pal licho jak pojdzie w Lakers, raczej ruch juz marketingowo biznesowy, chociaz naprawde nie sa bez szans na PO, ale czasem obiektywnie trzeba przyznac niezaleznie na sympatie, ze ktos zasluguje ma slowa uznania.

1. Ja go nie lubię, ale się z Tobą zgodzę. Już teraz stawiam, go troszeczkę niżej na piedestale od Jordana.

4. Pistons 4-0 nic tylko się cieszyć :-) i jechać dalej do przodu. Lakers w tym roku taka zabawka dla mediów ale w przyszłym to kto wie, jeszcze zobaczymy.

1. zabawka dla mediów? hehehe. Na razie wyniki oglądalności mają najwyższe i długo tak pozostanie.

5. Dużo słów a propose Lakers, a gdzie stephenson powyżej dychy 2 mezcal z rzędu….