Elfird Payton zagra w New Orleans Pelicans

Po początkach kariery w Orlando Magic oraz połowie poprzedniego sezonu w barwach Phoenix Suns – właściciel najdziwniejszej fryzury w NBA – Elfird Payton – zdecydował się na dołączenie do New Orleans Pelicans. Wg informacji z Nowego Orleanu Payton przystał na warunki rocznego kontraktu, stając się alterantywą dla Rajona Rondo (ewentualnością na wypdek odejścia weterana).

24-latek ma uzupełnić i wzbogacić rotację zespołu Alvina Gentry. Stać się równocześnie zmiennikiem nie tylko dla Rajona Rondo, ale również Jrue Holiday’a. W ostatnich rozgrywkach, w barwach Phoenix Suns, Payton notował średnie 11.8 pkt – 6.2 as – 5.3 zb na mecz. Mimo solidnych występów w Arizonie zespół Słońc nie zdecydował się na nowy kontrakt dla Elfirda.

Pels jeszcze mają w planach pozyskanie kolejnego podkoszowego. Na ich celowniku był JaVale McGee, ale sam gracz wybrał opcję gry w Los Angeles Lakers.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

4 komentarze

 1. Martino pisze:

  Bardzo mi się to nie podoba… liczyłem na jego powrót do Suns :(
  Poza tym Payton nie jest już właścicielem najdziwniejszej fryzury w NBA – zgolił głowę i zrobił sobie rasta troczki ;) miano hair freeka przejął nowy nabytek z draftu w Spurs

 2. T.D. pisze:

  Payton już ściął tapira :|

 3. Martino pisze:

  Ja myślę że dzięki pozbyciu się tej peruczki Elfrid wejdzie na zupełnie inny poziom gry xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *