Nowa umowa Kevina Duranta

Kevin Durant nie kazał na siebie czekać i szybko doszedł do porozumienia z włodarzami Golden State Warriors. Dwukrotny Mistrz NBA, Mistrz świata i Mistrz olimpijski zdecydował się na dwuletni kontrakt z Wojownikami. Durant postara się zatem powalczyć o kolejne dwa tytuły Mistrza NBA za łączną sumę 61.5 mln USD.

Dodatkowo dla Warriors, bliski nowej umowy jest Steve Kerr. Trener Wojowników ma zostać najlepiej opłacanym trenerem w lidze. Wojownicy aktywnie penetrują rynek transferowy i niewykluczone, że za chwilę w ich szeregi zawitają Jamal Crawford czy Dwight Howard. Tak na dziś wyglądają spekulacje odnośnie trzykrotnych Mistrzów NBA z biegnącej dekady.

Durant od momentu przenosin z Oklahoma City rozegrał dla Warriors 130 spotkań w sezonie zasadnicznym, ze średnią punktową 25.7. Dwukrotnie został wybrany najlepszym graczem finałów (2017 i 2018).

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. Juzek pisze:

    WOW, wziął 1/3 mniej niż Chris Paul.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *