Brandon Jennings zostaje w Milwaukee Bucks

Milwaukee Bucks i weteran Brandon Jennings zdecydowali się na kontynuację współpracy. Mimo możliwości zwolnienia zawodnika, Bucks zdecydowali się na pozostawienie go w składzie na sezon 2018-19. Wcześniej Jennings dołączył do zespołu w trakcie minionych rozgrywek, po krótkiej przygodzie z lidze chińskiej. 

28-latek rozegrał w Bucks 14 spotkań na poziomie 5 pkt, 3 zb i 2 as. W play offs rozegrał tylko pięć minut a mimo wszystko Mike Budenholzer chciał mieć gracza w składzie. Przypomnijmy, że Jennings debiutował w NBA właśnie w barwach Kozłów i w sezonie 2009-10. Wówczas był postacią pierwszego planu drużyny i notował o wiele wyższe wskaźniki na poziomie 15 pkt i 5 as. Po czterech sezonach zdecydował się na zmianę otoczenia i przenosiny do Detroit Pistons. W Tłokach jego karierą zachwiały kontuzje, a później już postawiono na Reggiego Jacksona, który zabrał minuty Jenningsowi.

Teraz Jennings jest zawodnikiem dalszego planu i stara się o jakikolwiek angaż do którejś z drużyn. Epizody w Wizards, Knicks czy Magic nie przyniosły mu ani długoterminowego kontraktu, a tym bardziej lukratywnego.

Za następny sezon B.J. zarobi 2.2 mln USD. To drugi ruch Bucks w off-season po transferze Ersana Ilyasovy.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *