Willie Reed trafi do Chicago Bulls w zamian za Nelsona

Jak donosi na Twitterze Shams Charania center Detroti Pistons trafi do Chicago Bulls w wymianie za rozgrywajacego, Jameera Nelsona. Wymiana ma na celu poprawienie rotacji w drużynie Tłoków, ponieważ jest z nią problem odkąd kontuzjowany jest Reggie Jackson, podstawowy point guard ekipy z miasta motoryzacji.

Wymiana wydaje się być korzystna dla obydwu zespołów, Pistons dostaną rozgrywającego, natomiast Bulls dodali do rotacji atletycznego centra. Willie Reed w tym sezonie zagrał tylko w 42 meczach, na boisku był średnio 10.2 minuty, zaliczał w tym czasie statystyki na poziomie 4.6pkt/2.9zb/0.5blk. Jameer Nelson nie założył nawet koszulki Bulls, wcześniej grał w barwach Pelicans, rozegrał dla drużyny z Nowego Orleanu 43 mecze, zdobywając 5.1pkt/3.6as na mecz.

 

allan77

Fan Kobego i Jamesa Hardena. NBA zajarany od 2004 roku i T-Mac show z San Antonio. Fan sportów wszelakich, od piłki kopanej, przez futbol amerykański i MMA aż do snookera. Za największą niesprawiedliwość dziejową uważam fakt że sporty amerykańskie muszę oglądać w środku nocy. Black Mamba till I die.

2 komentarze

  1. Lakers pisze:

    Nudny będzie deadline.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *