Emmanuel Mudiay trafia do New York Knicks

Po chwili spokoju, mamy kolejną wymianę w trakcie dzisiejszego trade deadline. Adrian Wojnarowski z ESPN informuje na Twitterze o wymianie, która odbędzie się pomiędzy Denver Nuggets, Dallas Mavericks oraz New York Knicks, w wyniku której do Nowego Jorku trafi Emmanuel Mudiay, do Dallas Doug McDermott, a do Nuggets dołączy Devin Harris.

 

Kolejna trójstronna wymian dzisiejszego wieczora. Najważniejszą postacią wydaje się być Manu Mudiay, rozgrywający wybrany przez Nuggets w drafcie 2015 roku z 7 numerem. Póki co nie spełnia on nadziei które z nim wiązano, jest zmiennikiem Murraya i w tym sezonie zalicza 8.5pkt/2.9as/2.2zb w 17.9 minut. Klub zmienią również strzelec z dystansu – Doug McDermott, który dołączy do Dallas Mavericks i będzie następnym strzelcem obok JJ Barei, Wesleya Matthewsa oraz Dirka Nowitzkiego, ostatnim wymienionym zawodnikiem jest Devin Harris, rozgrywający, który dołączy do Denver.

allan77

Fan Kobego i Jamesa Hardena. NBA zajarany od 2004 roku i T-Mac show z San Antonio. Fan sportów wszelakich, od piłki kopanej, przez futbol amerykański i MMA aż do snookera. Za największą niesprawiedliwość dziejową uważam fakt że sporty amerykańskie muszę oglądać w środku nocy. Black Mamba till I die.

1 Odpowiedź

  1. Starks pisze:

    Fajny grajek, marnował się w Denver. Pewnie dostanie więcej minut w Knicks.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *