Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

3 komentarze

 1. JanosikNH pisze:

  Sam Mitchell miał jeszcze ze 2-3 zagrania lepsze od min asysty Jokicia. Straszne kupy w USA do highlightsów składają

 2. hetman3 pisze:

  No niestety taki naród ich pewnie jarają takie rzeczy. Wiadomo w kazdym zestawieniu musi byc dunk Lebrona sam na sam z koszem alley-oup Jordana czy „astysta sezonu” miedzy nogami. Ale najbardziej mnie irytują akcje typu łamanie kostek

  • JanosikNH pisze:

   W tamtym roku Gobert miał mnóstwo wsadów, które powinny być w top 3. Oczywiście nie było ich nigdzie. Nie wiem czy Jazz jest nie lubiane bo Mormoni itp itd ? Ogólnie sędziowie też dają popalić. Byle dotknięcie Lova/Calderona którzy nie byli ustawieni i faul w ataku, a jak LBJ sponiewierał Inglesa i Selafoshe w jednej akcji to chill i faul na LBJ. Podwójne standardy Cavs i Dubs mają z górki. Tym bardziej cieszy zwycięstwo Jazz. Moim skromnym zdaniem Snyder powinien próbować wpuszczać Jerebko zamiast Udoha na centra. Dobrze broni, rozciąga rzutem za 3 i lepiej pracuje na nogach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *