Boston Celitcs (1-2) – Philadelphia 76ers (0-2) 102-92
Pkt: Irving 21, Horford 17, Tatum 15 oraz Redick 19, Bayless 18

• Po dwóch porażkach na start sezonu Celtowie wracają na właściwe tory
  • Zieloni wygrali decydującą kwartę 33:20
  • Kyrie Irving zakończył spotkanie z dorobkiem 21 punktów, 6 zbiórek, 4 asyst i 2 przechwytów
  • Jayson Tatum ma chrapkę na był perfekcyjny na linii rzutów wolnych – 9/9 FT i łącznie 15 punktów, 8 zbiórek i 3 bloki (!)

• Siatki utarły nosa Vucevicowi i wygrały w Barclays Center po fantastycznej końcówce
  • Mimo tego Czarnogórzec był wczoraj nie do zatrzymania – 41 punktów (17/22 FG!, w tym 6/8 3PT) i 12 zbiórek i to wszystko w 35 minut!

• Sac-town zdecydowanie wygrało na tablicach 57:36
  • Dublet od Williego Cauley-Steina – 10 punktów i 11 zbiórek (w tym 4 ofensywne)
  • W Mavs najskuteczniejszy był Harrison Barnes – 24 punkty (8/18 FG)

• Curry trafił 10 z 10 rzutów osobistych
  • Pelicans po dobrej pierwszej odsłonie przegrali drugą (35:25) i trzecią (37:26)

Los Angeles Lakers (1-1) – Phoenix Suns (0-2) 132-130
Pkt: Ball 29, Ingram 25, Lopez 19 oraz Bledsoe 28, Booker 25 i Warren 24

• Swoista „wisienka” na torcie piątkowym zmagań
  • Piekielnie ofensywna 1 kwarta – 40:36
  • Lonzo Ball zapomniał o wpadce w derbach z Clippers – był o włos od bycia najmłodszym zawodnikiem w historii NBA, który zdobył triple-double – 29 punktów (12/27), 11 zbiórek i 9 asyst w 37 minut
  • Career High Brandona Ingrama – 25 punktów przy 9/14 z gry
  • Dublet Brooka Lopeza 19 punktów i 11 zbiórek
  • Dla Suns najskuteczniejszy był Eric Bledsoe – 28 punktów (10/18 FG)
  • Devin Booker o 2 kroki od triple-double – 25pkt-11zb-8a

Lubisz naszą pracę? Wspieraj nas na Patronite.pl!

Damian Wełna

Dwudziestolatek zakochany po uszy w NBA, do tego student dziennikarstwa. Zainteresowanie tą ligą rozpoczęło się z otrzymaniem nowego komputera w 2008 roku. Nie wiedzieć czemu na tym urządzeniu zamiast FIFY była zainstalowana nowa wersja gry NBA od 2K, najwidoczniej ktoś "z góry" kazał mi zmienić obiekt kultu sportowego. Wierny kibic Chicago Bulls. Bezapelacyjne najlepszy koszykarz - Michael Jordan.

15 komentarzy

1. abcde napisał(a):

Przy każdej relacji z meczu Pistons dawajcie info jak wypadł Stan Johnson XD

2. pop napisał(a):

Wizards znowu się prześlizgnęli, pier..lą mi typera od samego początku ;-)

Magic mnie zawiedli, nie powinni przegrywać takich meczów w takim stylu

• Marek napisał(a):

Z całym szacunkiem, ale kto stawia w tej parze na Pistons??

3. Maniek napisał(a):

czułem że Brooklyn i Sacramento urwą te mecze ale poszedłem za tłumem – ostatni raz :P

4. lordam napisał(a):

Bucks spsuli mi maksa. 😪😪😪 nie mniej Byl to bardzo fajny mecz. Pojedynek Gieni z Lebronem klasa!

5. kidzi napisał(a):

Swietny jest ten format telegramow:) Wielkie brawa za prace:) A czy moglibyscie dodawac filmiki ze skrotow spotkan ? Albo podalibyscie link gdzie moglbym znalezc wszystkie skroty w jednym miejscu ?

6. kidzi napisał(a):

Woy, zostawcie tak jak jest :) Ja zawsze wolalem czytac jak ogladac, ale jakby pod opisem meczu byl dodany skrot, to wygladaloby jeszcze lepiej:) Chociaz pewnie to dodatkowe obciazenie jak mowicie.

7. Karlson napisał(a):

Jest kozacko! Nowa forma mi się bardzo podoba przejrzyście i na temat. Pisane bardzo fajnie i przyjemne do pisania. Wchodzę 5 razy dziennie na ta stronę od kilku lat i zawsze jestem miło zaskakiwać przez autorów. Dzięki i pozdrawiam :) Karlson

8. Mikee25 napisał(a):

Chłopaki , mega szacun za ten telegram, czytam go w przerwach w pracy i taka dawka informacji zachęca mnie też by przyjrzeć się ciekawszym spotkaniom ;).

pozdro

9. airball napisał(a):

Rewelka.
    A byłaby możliwość dodania pod każdym meczem linku, do tabeli z pełnymi statystykami meczu?