Boston Celitcs (1-2) – Philadelphia 76ers (0-2) 102-92
Pkt: Irving 21, Horford 17, Tatum 15 oraz Redick 19, Bayless 18

• Po dwóch porażkach na start sezonu Celtowie wracają na właściwe tory
  • Zieloni wygrali decydującą kwartę 33:20
  • Kyrie Irving zakończył spotkanie z dorobkiem 21 punktów, 6 zbiórek, 4 asyst i 2 przechwytów
  • Jayson Tatum ma chrapkę na był perfekcyjny na linii rzutów wolnych – 9/9 FT i łącznie 15 punktów, 8 zbiórek i 3 bloki (!)

• Siatki utarły nosa Vucevicowi i wygrały w Barclays Center po fantastycznej końcówce
  • Mimo tego Czarnogórzec był wczoraj nie do zatrzymania – 41 punktów (17/22 FG!, w tym 6/8 3PT) i 12 zbiórek i to wszystko w 35 minut!

• Sac-town zdecydowanie wygrało na tablicach 57:36
  • Dublet od Williego Cauley-Steina – 10 punktów i 11 zbiórek (w tym 4 ofensywne)
  • W Mavs najskuteczniejszy był Harrison Barnes – 24 punkty (8/18 FG)

• Curry trafił 10 z 10 rzutów osobistych
  • Pelicans po dobrej pierwszej odsłonie przegrali drugą (35:25) i trzecią (37:26)

Los Angeles Lakers (1-1) – Phoenix Suns (0-2) 132-130
Pkt: Ball 29, Ingram 25, Lopez 19 oraz Bledsoe 28, Booker 25 i Warren 24

• Swoista „wisienka” na torcie piątkowym zmagań
  • Piekielnie ofensywna 1 kwarta – 40:36
  • Lonzo Ball zapomniał o wpadce w derbach z Clippers – był o włos od bycia najmłodszym zawodnikiem w historii NBA, który zdobył triple-double – 29 punktów (12/27), 11 zbiórek i 9 asyst w 37 minut
  • Career High Brandona Ingrama – 25 punktów przy 9/14 z gry
  • Dublet Brooka Lopeza 19 punktów i 11 zbiórek
  • Dla Suns najskuteczniejszy był Eric Bledsoe – 28 punktów (10/18 FG)
  • Devin Booker o 2 kroki od triple-double – 25pkt-11zb-8a

Lubisz naszą pracę? Wspieraj nas na Patronite.pl!

Komentarze do wpisu: “Wyniki i statystyki dzień #4: Ball o włos od rekordu, Career-High Vucevica

1. Przy każdej relacji z meczu Pistons dawajcie info jak wypadł Stan Johnson XD

2. Wizards znowu się prześlizgnęli, pier..lą mi typera od samego początku ;-)

Magic mnie zawiedli, nie powinni przegrywać takich meczów w takim stylu

1. Z całym szacunkiem, ale kto stawia w tej parze na Pistons??

3. czułem że Brooklyn i Sacramento urwą te mecze ale poszedłem za tłumem – ostatni raz :P

4. Bucks spsuli mi maksa. 😪😪😪 nie mniej Byl to bardzo fajny mecz. Pojedynek Gieni z Lebronem klasa!

5. Swietny jest ten format telegramow:) Wielkie brawa za prace:) A czy moglibyscie dodawac filmiki ze skrotow spotkan ? Albo podalibyscie link gdzie moglbym znalezc wszystkie skroty w jednym miejscu ?

1. to zależy od danego autora, na pewno będą zawsze 2-3 skróty z najciekawszych wydarzeń, ale też nie chcemy obciążać artykułu samymi zrzutami statystyk i filmami (nie taki jest zamysł telegramu).

6. Woy, zostawcie tak jak jest :) Ja zawsze wolalem czytac jak ogladac, ale jakby pod opisem meczu byl dodany skrot, to wygladaloby jeszcze lepiej:) Chociaz pewnie to dodatkowe obciazenie jak mowicie.

7. Jest kozacko! Nowa forma mi się bardzo podoba przejrzyście i na temat. Pisane bardzo fajnie i przyjemne do pisania. Wchodzę 5 razy dziennie na ta stronę od kilku lat i zawsze jestem miło zaskakiwać przez autorów. Dzięki i pozdrawiam :) Karlson

8. Chłopaki , mega szacun za ten telegram, czytam go w przerwach w pracy i taka dawka informacji zachęca mnie też by przyjrzeć się ciekawszym spotkaniom ;).

pozdro

9. Rewelka.
    A byłaby możliwość dodania pod każdym meczem linku, do tabeli z pełnymi statystykami meczu?