Typer Enbiej vol. IV – Regulamin i zapisy. Aktualizacja do regulaminu – pkt.16.

 

Witam wszystkich w naszej zabawie. Kolejny sezon i kolejna lekka modyfikacja regulaminu. W związku z pewnymi kontrowersjami dotyczącymi kolejności po RS i przechodzeniu do kolejnej rundy w PO, to wy wybierzecie kryteria, które o tym zadecydują. W przypadku równo rozłożonych głosach o kolejności zadecyduję ja. Kryteria są podane w punkcie 15. Przy ustalaniu kolejności należy uwzględnić wszystkie kryteria.

Nasz mały regulamin:

 1. Mecze są wypisane w systemie 1-Gość, 2-Gospodarz, podobnie jak to jest na stronie NBA.com
 2. Za prawidłowo wytypowane spotkanie dostajesz 1 pkt. nie ważne, czy po dogrywce czy po regulaminowym czasie gry.
 3. Jeżeli trafisz wszystkie mecze w danej kolejce otrzymujesz +50%, przykładowo mamy 4 mecze, trafiasz wynik we wszystkich i zamiast 4 punktów otrzymujesz 6.
 4.  Wszystkie typy muszą być oddane do godziny rozpoczęcia pierwszego meczu. Nie będzie tak jak w poprzednim sezonie, że jak ktoś się spóźnił na pierwszy mecz to mógł oddawać typ na kolejne. Dopuszczam 10 minutowy poślizg. Dotyczy to tylko pierwszego meczu!!! Jeżeli 1 mecz się zacznie o 21:00, a ktoś odda typ o 21:11 to cały typ jest nieważny. I w tym wypadku będę tego rygorystycznie przestrzegał.
 5. Czy będzie nagroda dla zwycięzcy, to już zależy od Lordama, a zabawę sponsoruje Patronite
 6. Nasz typer jest zabawą z elementami rywalizacji, więc proszę o kulturę i szacunek do innych użytkowników w komentarzach
 7. Typy dajemy pod dedykowanym artykułem “Typer Enbiej vol. IV dzień x”
 8. Rankingi będą publikowane w każdy poniedziałek. Będzie podsumowanie tygodnia, miesiąca i ranking ogólny. Dokładnej godziny nie podam. Być może to będzie z rana, lub dopiero pod wieczór. Postaram się również, żeby jak w poprzednim sezonie były ciekawostki statystyczne odnośnie naszej zabawy.
 9. Zestaw meczów będzie podawany o godz. 09:00. Wszystkie zestawy przygotuję jeszcze przed rozpoczęciem sezonu i przed publikacją będę się starał sprawdzić, czy nic się nie zmieniło. Jeżeli mecze nie pojawią się  o godz 09:00, to znaczy, że nanoszę poprawki.
 10. Sprawdzajcie swoje typy przed głosowaniem, żeby później nie było nieporozumień !!!
 11. Sprawdzajcie czy wasze typy zgadzają się z podanymi wynikami. Też mogę się pomylić. Wszyscy, którzy chcą brać udział w zabawie, niech piszą swój NICK  pod tekstem regulaminu. Dodatkowo wpiszcie w kolejności kryteria, o których mówiłem w przedmowie.
 12. Jeżeli ktoś w trakcie zabawy zrezygnuje, to niech też da znać. Jeżeli mecze wam nie będą wchodzić na stronę, to być może zostały skierowane do spamu. Będę to sprawdzał. Jeżeli wasz typ nie wchodzi na stronę to możecie też dodać jakiś znak na końcu typowania ($,…”). Do skutku. W zeszłym sezonie to działało, ale czasami trzeba było zrobić tak kilka razy. W ostateczności możecie pisać na mojego maila (toat1@wp.pl). Jeżeli, ktoś  z jakiś powodów przez kilka dni nie będzie mógł typować, to może swoje typy przesłać awansem  na mojego maila.
 1. W przypadku gdy dany gracz nie typuje 7 dni z rzędu, lub jeżeli będzie miał w miesiącu mniej niż 50 % oddanych typów w grze (mniej niż 15),  zostaje skreślony z zabawy.

Zapisy przyjmuję do 17.10.2017 do godz 09:00, czyli do ukazania się pierwszego typowania. Macie wystarczająca ilość czasu, żeby się zapisać. Po tym terminie lista jest zamknięta!!!

 1. Do Play Off wejdzie 16 osób (jak zwykle).
 2. Kryteria decydujące o kolejności na koniec RS i awansach w PO do kolejnej rundy (kolejność przypadkowa):

a) systematycznośc;

b) ilość maxów;

c) ilość dodatkowych punktów dzięki maxom;

d) najczęściej w 10 tygodnia;

e) najczęściej w 10 miesiąca;

f) gracz tygodnia;

g) gracz miesiąca;

h) najmniej typowań na „0”;

i) ilość trafionych meczów;

j) % trafionych meczów.

16. Nie wolno zmieniać raz podanych typów!!

Jeżeli macie jakieś uwagi, to piszcie.

.Życzę wszystkim miłej zabawy i celnych typowań.

cynik

99 komentarzy

 1. Marcin Sobański napisał(a):

  Zapisuję się :)

 2. Majk napisał(a):

  Zgłaszam się a co do regulaminu to przy równej liczbie punktów ten kto miał mniej maxow powinien być wyżej. A reszta wedle uznania.

 3. petrzylson napisał(a):

  Zgłaszam się

 4. Borys napisał(a):

  Jak się ustawia hasło? Nie mogę się zalogować. Klikam w tej link aktywacyjny i wyskakuje błąd, że odnośnik do ustawiania hasła jest niesprawny. I tak w kółko…

 5. raptor23 napisał(a):

  Zgłaszam się

 6. Szymon Skawski napisał(a):

  Zgłaszam się

 7. Mikimvp84 napisał(a):

  Zgłaszam sie ,pozdro

 8. Jacek Marciniak napisał(a):

  Zgłaszam się

 9. BorysTSPFCB napisał(a):

  Zgłaszam się do gry!

 10. Lolkoski napisał(a):

  Zgłaszam się

 11. Jaisy napisał(a):

  Zgłaszam się

 12. Wieczor napisał(a):

  Zgłaszam się!

 13. Lotnik napisał(a):

  Zgłaszam się

 14. DJ Lublin napisał(a):

  Potwierdzam swój udział

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *