PKT: George 22, Anthony 19, Adams 12 oraz Ware Jr 20, Boone 15, Wesley 13, Prather 11

• obie drużyny oddały i trafiły tyle samo rzutów z gry – 28/81 (różnica w trójkach i osobistych)

Cleveland Cavaliers – Washington Wizards 94:102
PKT: Green 19, Holland 14, Felder 12 oraz Felix i Meeks po 13, Oubre i Sloan po 12

• Sheldon Mac uszkodził wiązadła w kolanie i czeka go dłuższa przerwa
  • Cavs nadal grali bez LeBrona Jamesa (uraz kostki)
  • Tercet Rose-Wade-Love również odpoczywał
  • Marcin Gortat został w grze tylko przez 10 minut i zakończył mecz z 5 pkt i 3 zb
  • Wizards otworzyli mecz wynikiem 38:29 i po słabej drugiej kwarcie wrócili na wyższe obroty w trzeciej kwarcie (25:13)
  • Jeff Green był najjaśniejszą postacią meczu, trafiając 8 z 14 rzutów, 19 pkt

Komentarze do wpisu: “Pre-season 2017: TOP10 i wyniki, dzień #9

1. Mam wrażenie że statnio Lakers dokonują lepszych wyborów z poźniejszymi nunerami w draciea GWIADZY na ktore stawiają z pierwszymi numerami zwyczajnie zawodzą –>. Clarkson i LNJ vs Rondel DAR. Również Pan Igram nie grzeszy postępem (to opinia po kilku meczach tego pre seson) zato Kuzma puki co wygląda rewelacyjnie. Uważam ze wyjatkiem moze sie okazać tegoroczny wybór a więc Ball który zeczywiscie prezentuje sie jak przyszła gwiazda dróżyny.