PKT: Gordon 17, Vucevic 14, Hezonja 11 oraz Smith 13, Ferrell 12, Powell i Withey po 11

• Aaron Gordon zanotował DD z 17 pkt i 10 zb

Brooklyn Nets – Miami Heat 107:88
PKT: Lin 16, Kilpatrick 14, Hollis-Jefferson i Harris po 10 oraz Johnson 21, Whiteside 19, Dragic 12

• podobny scenariusz do w/w meczu w starciu Nets z Heat
  • gracze Kenny’ego Atkinsona większość swojej zaliczki przed wygraną zebrali w pierwszych 24 minutach (+14)
  • tylko Tyler Johnson (21 pkt i 9 zb) i Hassan Whiteside (19 pkt i 9 zb) trzymali poziom wśród Żaru
  • zawiedli strzelcy: Waiters (1/8 z gry), Ellington (1/6) i Winslow (2/7)
  • nie błyszczał D’Angelo Russell, notując tylko 4 na 14 z gry
  • o wyniku zdecydowała skuteczność z gry, 45 do 37% na korzyść Nets i z dystansu 10 celnych Nets i tylko 4 Heat
  • gracze Erika Spoelstry znów po mocnym treningu siłowym?

• Serge Ibaka zanotował 1/5 z gry, Bruno Coboclo 0/4, wracający do NBA Andy Rautins 0/5. Delon Wright miał 0/5 za trzy
  • Norman Powell po podpisaniu 4-letniego kontraktu na 42 mln USD zagrał najsłabsze zawody od poprzedniego sezonu (4/14 z gry)