Pierwsza piątka: dłuższa przerwa Payne’a, Green blisko porozumienia z Grizzlies

New York Knicks nadal poszukują wzmocnień na pozycję rozgrywającego. Jak informowaliśmy w poprzednim miesiącu Knicks sondowali możliwość pozyskania weterana Jarreta Jacka oraz Archiego Goodwina (obecnie z Blazers), by dodać kogoś za plecami Ramona Sessionsa i Franka Ntilikiny. Tymczasem jak donoszą źródła związane z nowojorskim klubem wybór może paść również na Trey’a Burke’a, który z kolei ostatnie miesiące spędził w ekipie Washington Wizards. Jack i Burke mają się pojawić na campie Knicks podczas przygotowań do sezonu 2017-18.

DŁUŻSZA PRZERWA PAYNE’A

Cameron Payne jest po operacji prawej stopy i jak donoszą źródła związane z Chicago Bulls sam zawodnik straci 3-4 miesięcy. Bulls pozyskali Payne’a z OKC Thunder wraz z Joffrey’em Lauvergnem w trakcie wymiany na Taja Gibsona i Douga McDermotta. Następnie widzieli w nim potencjalnego następcę Rajona Rondo. Tymczasem będą skazani na grę Krisem Dunnem *pozyskanym z Minnesoty i Jerianem Grantem.

GREEN BLISKO POROZUMIENIA Z GRIZZLIES

Coraz lepsze informacje dla fanów Grizzlies, otóż ich silny skrzydłowy JaMychal Green jest bliski porozumienia z klubem z Memphis. Wg informacji z Miasta Elvisa – Green może otrzymać propozycję dwuletniej umowy na blisko 9 mln USD. Zawodnik w poprzednim sezonie stał się starterem w ekipie Dave’a Fizdale’a notując średnie 8.9 pkt i 7.1 zb na mecz.

WADE MYŚLI O POWROCIE DO HEAT?

Miami Heat i Dwyane Wade myślą o ponownym związku? Wg informacji z Florydy Żar będzie zainteresowany przechwyceniem Flasha, kiedy ten dojdzie do porozumienia w sprawie wykupu kontraktu z Bulls. Jednak Heat nie widzą Wade’a w roli startera, a jedynie w roli pierwszego wchodzącego. Jeśli Dwyane zdecydowałby się na na taką rolę, wówczas klub byłby w stanie zaoferować mu zarobki na poziomie 4.3 mln USD. Niewykluczone jest również, iż Flash pomyśli o szansie na kolejny, mistrzowski tytuł i dołączeniu do silniejszej ekipy.

DUNCAN NIE ZAPOMINA O WYSPACH DZIEWICZYCH

Tim Duncan zdecydował się na dotację z rzędu 250 tys USD dla ofiar poszkodowanych na Wyspach Dziewiczych podczas Huraganu Irma. Ex Mistrz NBA ze Spurs również zachęca do wspierania w dotacjach innych zawodników ligi.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *