Hayward decyduje się dołączyć do Boston Celtics

Jedno z najgorętszych nazwisk tegorocznego offseason zmienia klub. Gordon Hayward zdecydował się opuścić Utah Jazz i dołączy do Boston Celtics na mocy 4-letniego kontraktu opiewającego na 128 mln $.
Hayward w poprzednim sezonie był kluczowym zawodnikiem Jazz, w sezonie regularnym grał srednio 34.5 minuty notując w tym czasie średnie na poziomie 21.9pkt/5.4zb/3.4as. O jego podpis na kontrakcie zaciekle walczyli jego ówczesny klub, Boston Celtics oraz Miami Heat. Zwycięsko z tej bitwy wyszedł Danny Ainge i pozyskał niskiego skrzydłowego, który powinien wzmocnić zespół Celtics marzących o przeciwstawieniu się Cleveland Cavaliers w konferencji wschodniej.

 

Oświadczenie Gordona Haywarda na The Players tribune.

allan77

Fan Kobego i Jamesa Hardena. NBA zajarany od 2004 roku i T-Mac show z San Antonio. Fan sportów wszelakich, od piłki kopanej, przez futbol amerykański i MMA aż do snookera. Za największą niesprawiedliwość dziejową uważam fakt że sporty amerykańskie muszę oglądać w środku nocy. Black Mamba till I die.

59 komentarzy

  1. Mike40 pisze:

    Gortat nie przepada za Bostonem☺. The Truth tez pewnie swoje do tej opini dolozyl he he. Szkoda oddawac Crowdera za 34 letniego gracza. Bogut mogla by byc tania opcja jak @Plepas pisal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *