Heat zwalniają Chrisa Bosha

Miami Heat skorzystali z możliwości zwolnienia Chrisa Bosha, który pobierał z klubowej kasy rocznie 26 mln dolarów. Silny skrzydłowy ostatni mecz dla Żarów rozegrał w sezonie w sezonie 15-16.

Bosh rozegrał wtedy 53 spotkania i zanotował w nich średnia na poziomie 19.1pkt/7.4zb/2.4as. Później z gry wyeliminowały go poważne problem zdrowotne, mianowicie miał on problemy z zakrzepami pojawiającym się w jego ciele (jeden z nich z łydki przedostał się do płuc). W pewnym momencie wydawało się że nie ma przeciwskazań żeby wrócił do gry (sam zainteresowany o tym mówił), jednakże Miami nie zdecydowało się na to w obawie o jego zdrowie.


Pat Riley poinformował, że numer 1 który nosił zawodnik zostanie w Miami zastrzeżony.

allan77

Fan Kobego i Jamesa Hardena. NBA zajarany od 2004 roku i T-Mac show z San Antonio. Fan sportów wszelakich, od piłki kopanej, przez futbol amerykański i MMA aż do snookera. Za największą niesprawiedliwość dziejową uważam fakt że sporty amerykańskie muszę oglądać w środku nocy. Black Mamba till I die.

2 komentarze

  1. JasonKidd pisze:

    Ładnie z ich strony z tym numerem, ja uważam, że dobrze, że go nie dopuścili do gry. Życie jest ważniejsze i mimo żalu kiedyś to doceni.

  2. znafffca pisze:

    i chyba jego kontrakt nie bedzie wisial w salary druzyny z tego co kojarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *