Z ławki rezerwowych (16): Draft 2017, kradzież Butlera i inne wymiany

W dzisiejszym podcaście razem z Pawłem Mockiem i Dominikiem Kędzierawskim z portalu zaspany.com rozmawialiśmy głównie o ubiegłotygodniowym drafcie. Kto wygrał? Kto przegrał (i dlaczego Bulls)? Który z zawodników trafił w dobre dla siebie miejsce. O potencjalnych przechwytach z drugiej rundy. Nie zabrakło również omówienia wymian, które wydarzyły się w dniach poprzedzających draft. Zapraszam do odsłuchania i podzielenia się własnymi opiniami w komentarzach.

Enjoy!

Można nas również odsłuchać na soundcloud.com skąd podcast można pobrać w formacie mp3.

Rozpiska podcastu:

1:00 – jednym zdaniem o zakończonych finałach

2:15 – draft 2017

55:50 – potencjalne steale poza loterią i w drugiej rundzie

58:10 – wygrani i przegrani draftu

1:01:30 – gdzie trafi Paul George?

 

Dawid Ciepliński

Fan koszykówki od 1997 roku, kiedy jako dziesięciolatek obejrzał na żywo swoje pierwsze finały NBA pomiędzy Utah Jazz i Chicago Bulls. Od 1999 roku wierny kibic Los Angeles Lakers.

1 Odpowiedź

  1. behemot pisze:

    Ciekawe jak wybory Sacramento polaryzują opinie. W różnych podcastach kwalifikuje się ich od największych wygranych (wielki talent + gość gotowy na NBA + koleś z wielkim upsidem) do największych przegranych (rozgrywający bez rzutu + co najwyżej role player na kilkanaście minut i bust bez kolan zamiast przyszłego All-stara Malika Monka). Ciekawie będzie śledzić kto miał rację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *