Enbiej Insider: Sixers będą handlować swoim wyborem?

Sixers nie wykluczają oddania 3. picku w drafcie

Według prezydenta Philadelphii 76ers Bryana Colangelo, zespół nie wykluczył jeszcze wymiany swojego trzeciego wyboru w tegorocznym drafcie.

Jeśli dostaniemy szansę, by naprawdę pozyskać coś dobrego za 3. pick, to wysłuchamy takiej oferty. Niektóre dyskusje w tej sprawie były do tej pory dość interesujące.

Sixers rozpatrzą więc różne opcje, choć nie są jak na razie zdeterminowani, by oddawać swój wybór.

[źródło: Keith Pompey/Philadelphia Inquirer]

Ian Clark będzie zarabiał nawet 8 milionów dolarów za sezon

Według menedżerów różnych zespołów, Ian Clark może tego lata podpisać kontrakt wart nieco ponad Mid-Level Exception, które ma wynieść około 8 milionów dolarów dla drużyn, które nie płacą podatku od luksusu. Clark po podpisaniu rocznego kontraktu w ubiegłorocznym offseason stał się bardzo użyteczną częścią rotacji w zespole Steve’a Kerra, sprawdzając się w grze na pozycjach numer 1 i 2.

[źródło: Shams Charania/The Vertical]

Simmons i Embiid nie zagrają w lidze letniej

Ben Simmons oraz Joel Embiid nie zagrają w tegorocznej lidze letniej. Od jakiegoś czasu spodziewano się właśnie takiej decyzji Philadelphii 76ers. Obaj gracze mieli w kończącym się sezonie problemy z kontuzjami – Simmons zagrał w lidze letniej, ale całe rozgrywki rundy zasadniczej opuścił z powodu urazu stopy, a Embiid rozegrał tylko w 31 meczach, przechodząc w drugiej części sezonu operację na zerwanej łąkotce.

[źródło: Keith Pompey/Philadelphia Inquirer]

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *