Enbiej Insider: Nowi kandydaci do posady GM’a Bucks

Nowi kandydaci do posady GM’a Milwaukee Bucks

Milwaukee Bucks uzyskali pozwolenie na rozmowy z kilkoma kandydatami do posady nowego generalnego menedżera zespołu. Są nimi Peter Dinwiddie (wiceprezydent Pacers), Arturas Karnisovas (asystent GM’a Nuggets), Ed Stefanski (wiceprezydent Grizzlies) oraz Wes Wilcox (doradca Hawks). Kozły szukają nowego sternika zespołu po odejściu Johna Hammonda do Orlando Magic.

Z powyższego grona tylko Stefanski oraz Wilcox mają doświadczenie w pracy w charakterze głównego decydenta drużyny – Stefanski był GM’em Sixers w latach 2007-11, a Wilcox ostatnie trzy lata prowadził razem z Mike’iem Budenholzerem sprawy Jastrzębi. Karnisovas i Dinwiddie to przedstawiciele młodego pokolenia, którzy niedługo powinni dostać swoją szansę w pracy na najwyższym szczeblu.

[źródło: Adrian Wojnarowski/The Vertical]

Emeka Okafor próbuje wrócić do NBA

Emeka Okafor został dopuszczony do wznowienia swojej kariery zawodniczej i będzie próbował powrócić do NBA. Ostatni raz Okafor grał w sezonie 2012/13, gdy reprezentował barwy Washington Wizards, jednak od tamtego czasu borykał się z poważną kontuzją karku.

[źródło: Jon Krawczynski/Associated Press]


Cleveland Cavaliers przedstawili swoje nowe logo, obowiązujące od sezonu 2017/18

 

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

1 Odpowiedź

  1. Islandor pisze:

    Fajne te nowe logo cavs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *