Typer Enbiej vol. III – Dzień 168 ( I Runda Play off)

 1. CAVS – PACERS      (01:00)
 2. RAPTORS – BUCKS  (02:00)
 3. SAS – GRIZZLIES    (03:30)

36 komentarzy

 1. AdamB napisał(a):

  No to teraz zaczyna się prawdziwa zabawa :)
  Bez możliwości zmiany to jednak trzeba się dobrze zastanowić.

 2. trzybrowary napisał(a):

  1-1
  2-2
  3-1

  • Dawid napisał(a):

   1-1
   2-2
   1-1
   Myślę, ze skoro nie ma zmian to ten z wyższego miejsca powinien pierwszy obstawiać.

 3. shoxone napisał(a):

  1-1
  2-2
  3-1

  • pablo napisał(a):

   1-2
   2-1
   3-1
   i tak jestem na razie na straconej pozycji :) go indiana !!!
   miałem piękny sen, PG rzuca 40 pkt budzi się CJ Miles a do tego ich podkoszowy center zyskuje trochę odwagi i napina bicek

 4. mike napisał(a):

  Dlaczego myślicie, że Raptors przegra z Buck’s ?

 5. Woy napisał(a):

  1-1
  2-1
  3-1

  • Maniek napisał(a):

   qrcze Woy nie dajesz mi nawet szans na odrobienie strat… ech :P
   1-1
   2-2
   3-2
   (to się nie może udać ale co innego mi zostaje)

 6. Mr. Cental napisał(a):

  1-1
  2-2
  3-1

 7. amon napisał(a):

  1-1
  2-2
  3-2

  • amon napisał(a):

   Mój adwersarz strasznie mnie męczy, zazwyczaj poznaję jego typy rano, po sprawdzeniu wyników. Dzisiaj znowu kładę się spać z nadzieją, że zapomni wysłać, albo net mu padł;)

  • SuiEtkar napisał(a):

   1-1
   2-2
   3-1

   Patrzcie no, stary koń a skarży.

 8. cynik napisał(a):

  Co za głupoty popisałem.
  1-1
  2-1
  3-1

 9. cynik napisał(a):

  Też o tym myślałem. Tylko ten, który był wyżej po RS może po pierwszej kolejce PO przegrywać. Wtedy ten z niższym numerem ma przewagę. Dlatego ważne były też inne kryteria. Najlepiej by było gdyby wszystkie typy były pokazywane na stronie np. dopiero po tym jak rozpoczną się mecze. Ja nie mam uprawnień moderatora, więc na razie musi tak zostać. Oczywiście, zgadzam się, że to jest problem.

  • AdamB napisał(a):

   Myślę, że dobrym wyjściem byłoby pierwsze typowanie na przemian.
   Oczywiście tutaj można by się zastanowić nad godziną do której musi być pierwszy typ.

   Twoja propozycja oczywiście jest najlepsza ale jak sam napisałeś wymaga pewnej reorganizacji typowania.

  • Dawid napisał(a):

   No tak tylko, że część z Was mając uprawnienia i tak będzie widziała typy. Jeśli już to proponowany przeze mnie już w pierwszej edycji (niestety linka nie podeślę) tzw. Obiektywny Mistrz Gry, który na maila zbiera typy i je publikuje po rozpoczęciu gier, czy tez rano.

  • AdamB napisał(a):

   Cynik, biorąc pod uwagę mozolną pracę wykonywaną przez Ciebie w ramach zbierania typów i zliczania wyników może takie podejście byłoby akceptowalne. Jeżeli chodzi o Twoje typy myślę, że zaufanie jakie mają gracze do Twojej pracy będzie wystarczające – chyba, że będziesz wysyłał do losowo wybranej osoby jako potwierdzenie :)

   Jak sądzę i tak wszystko kopiujesz w komentarzy tak więc kopiowanie z maila (w czasie PO) nie powinno być bardziej uciążliwe.

   Inna sprawa to publikowanie typów to wymagałoby dodatkowej pracy.

 10. AdamB napisał(a):

  1-1
  2-2
  3-1

  • mrph napisał(a):

   1-1
   2-2
   3-1

   Korci Toronto, ale zawiedli mnie w game 1 :/

 11. Dawid napisał(a):

  Obiecałem sobie, że w tym roku przejdę pierwszą rundę, ale chyba jednak fair play wygra. Trzybrowary zróbmy tak, że ten który prowadzi obstawia pierwszy. Bo jak teraz będziesz pierwszy dawał typy to chęć awansu będzie u mnie większa i będę obstawiał zawsze tak jak Ty.
  Wiem, że mój pomysł może doprowadzić do sytuacji, gdzie do ostatniej rundy będziesz obstawiał tak samo i zmieniając ostatni możliwy mecz w rundzie mnie wyprzedzisz, ale w sytuacji gdzie Ty obstawiasz pierwszy to nie masz szans. Pasuje?

  • trzybrowary napisał(a):

   Dawid, nie podoba mi sie to. ja myslalem ze zdobede punkt przewagi i bede do konca tak stawial tak jak Ty ;-) ok, zartuje. Oczywiscie sie zgadzam, tyle ze nie wiem kto prowadzi ;-)

  • Dawid napisał(a):

   Wydaje mi się, że obstawialiśmy tak samo, więc na razie ja na prowadzeniu. Jutro lecę pierwszy z typami, zrobię to wieczorem (Uważaj będziesz miał mało czasu na oddanie jutro swoich typów między 0:59, a 1:00 ;)

 12. cynik napisał(a):

  To nie jest głupi pomysł z tym wysyłaniem typów na maila. Moglibyśmy tak zrobić jak radzisz. Przynajmniej do końca tej rundy. Ja bym wysyłał swoje jednemu z was w ramach potwierdzenia. Tylko musiałbym się umówić z Mr.Centalem, że swój typ wyśle do mnie nie wcześniej niż powiedzmy o 11.

 13. Zayl napisał(a):

  1-1
  2-2
  3-1

 14. Dawid napisał(a):

  Typy mogą lecieć do Szefa – Pawła na maila, on rano je publikuje. Druga opcja typy lecą do Ciebie, tylko Ty i Mr Central ;) wysyłacie do kogoś innego (nie jesteście ograniczeni czasowo). I można robić zmiany, liczy się ostatni typ, do godziny rozpoczęcia meczu … nie za bardzo kombinuję?

 15. Woy napisał(a):

  Panowie, połowa pierwszej rundy a trwa dyskusja o zmianach regulaminu? Trochę cierpliwości. Ogólnie puszczanie maili do Cynika to całkowite wyjście poza ramy dwóch poprzednich edycji. Na finał konferencji i finał ligi możemy włączyć moderację komentarzy i zawieszać je przed startem meczów. Dla mnie sytuacja z obstawianiem bez zmian jest w porządku, a kto pierwszy obstawia to indywidualne podejście. Ja typuję zawsze do południa, by po prostu nie zapominać o tym. Osobna sprawa, niespecjalnie patrzę na inne typy czy swojego przeciwnika.

  • Dawid napisał(a):

   Zrobicie jak chcecie. Z pierwszeństwem jak napisałeś indywidualna sprawa, my z Browarami jedziemy po swojemu.

 16. grifin napisał(a):

  1-1
  2-1
  3-1

 17. SuiEtkar napisał(a):

  Jak dla mnie takie pomysły to lipa, komuś grunt się sypia pod nogami to zaczyna kombinować. W poprzedniej edycje nie grałem ale jak widać jakoś to przechodziło. Teraz ktoś ma wysyłać typy pierwszy. A co w sytuacji jak ja teraz obstawiam bardzo późno. Na godzinę przed meczem? To Amon ma nie spać do 24:00 bo ja jeszcze nie obstawiłem. Wysyłanie typów na maila też nie jest idealnym rozwiązaniem. Jak do tej pory wszyscy praktycznie obstawiali tak samo, kilka osób próbowało coś kombinować ale to sporadycznie. Teraz stopień trudności jest wyższy to próbujecie wprowadzać zmiany.

  • amon napisał(a):

   O! Jesteś SuitEtkar! Cholera, moje marzenia prysły jak bańka mydlana:-D

  • SuiEtkar napisał(a):

   Na twoje nieszczęście jednak jestem. Oglądałem w tv mecz United, chłopakom się za bardzo nie chciało wygrać i postanowili zorganizować sobie dogrywkę ;/

 18. qumawan napisał(a):

  1-1
  3-1
  3-1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *